Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt/van olyan munkatársatok,...

Volt/van olyan munkatársatok, aki kegyetlenül irritál?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan munkatársnőm van, akinél vérzik a szemem, ha az e-maileket olvasom tőle. Legszívesebben visszaküldeném vastag pirossal kijavítva, annyi rettenetes helyesírási hibája van. Emellett kegyetlen lassú, ha kérdezek tőle valamit, vagy megkérem valamire, nem is válaszol, és a határidőket sokszor nem is teljesíti. Nincs semmi agyi vagy hasonló baja egyébként.

Nem értem, hogy dolgozhat nálunk...



2018. ápr. 2. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Már másik részlegen dolgozok, de az előző részlegen van egy pasas, akinél már azt hittem a vége fele, hogy megfojtom. Teljesen normális, normálisan dolgozik, de beszédben minden mondata után vihog, röhög. Örülök neki, hogy jó kedve van, de nagyon irritáló és fárasztó ezt hallgatni non-stop, mert tényleg minden mondata után idétlenül röhögött.
2018. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt. Tudtam, hogy egy mocsadék (férfi volt, a feleségével együtt dolgozott nálunk), és pont ezért mindig kedves voltam vele, így nem talált rajtam támadási felületet, nem tudott konfliktust szítani. Lopott a kasszámból, amit kamera hiányában nem tudtam bizonyítani, így az én fizetésemből vonta le a főnök. Végül felmondott a feleségével együtt, azután mondta el a főnök, hogy hónapokon keresztül folyamatosan zaklatta a pali, hogy rúgjon ki engem, mert egyszerűen utàlta, hogy a főnök, a kollégák, és a vevők is szeretnek. A felmondásuk után még 1 évig dolgoztam a cégnél, de vidékre költöztem, így felmondtam.
2018. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk a portás volt iszonyat igénytelen. 35 fokban is kötött pulóverben flangált, tiszta kosz volt az egész pasas, büdös volt, áporodott, és még lehetne sorolni. A főnök eleinte nem is tudott erről, de miután páran szóltak neki, ő elment "leellenőrizni". Nem is dolgozott a pali nálunk már sokáig. Neki ugyanúgy nem volt semmi betegsége, csak egyszerűen hihetetlenül igénytelen volt. Pláne azzal a felfogással, hogy nyáron azért van pulóverben, mert akkor nem kell dezodor, mert a pulóver felszívja az izzadtságot, és emiatt nem lesz büdös. Jah persze.....
2018. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik 83%-os vagyok :D


Nálunk is van ilyen. A csaj már kb 3 éve nálunk dolgozik (egy bankban), de a pozícióját tuti csak azért kapta (minden irigységtől mentesen mondom), mert a jelenlegi igazgató "támogatja". A probléma viszont az, hogy hiába dolgozik már nálunk 3 éve, abszolút fogalma sincs semmiről, a legalapabb dolgokat is mindig megkérdezi, képtelen egyedül dolgozni, mindig másnak kell neki segíteni és elintézni dolgokat. Nagyon sok stresszet és problémát okoz ezzel, de a főnöknek hiába szólunk, ő nem rúgja ki, meg "majd belejön". Múltkor én segítettem neki, de a hajam égnek állt, hogy 3 év alatt még a legegyszerűbb dolgokkal kapcsolatban is full sötét volt. Egy egyszerű bankszámlát 2 óráig "nyitott", az ügyfél már vörösödő fejjel totál ideges volt. Ha valaki kritizálni meri, vagy megmondja, hogy igazán megtanulhatná már, akkor a szöszi libuli besértődik, és rohan a főnökhöz, aki minket csesz le, hogy minek b szogatjuk a drágát.

Viszont mi nemrég megmondtuk neki, hogy kap 2 hónapot, hogy megtanuljon mindent, mert minket nem fizetnek azért, hogy 2 helyett dolgozzunk.


Én lennék a főnök, már rég kipenderítettem volna a sejhaját a francba.

2018. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szerencsére már múlt időben beszélhetek róla, a múlt héten láttam utoljára, holnap új helyen kezdek. A legalattomosabb, törtető, irigy, szemedbe bűbájos, de a kést a hátadba mártaná típus. Már elég volt meghallanom a fuvolázó hangját, befeszült minden izmom.
2018. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Van egy kolléganőm, aki bár kedves és semmi rossz szándék nincs benne, de a beszélőkéje borzasztó, ha egyszer bekapcsol. Mindig otthoni dolgokról beszél, ráadásul a rokongyerekeket mindig vinnyogó, pösze hangon próbálja utánozni.. Ez roppant idegesítő, minden idegszálam megfeszül, amikor elkezd mesélni a legegyszerűbb dolgokról is, baromi részletezéssel (pl. kiborított egy pohár vizet - 5 perc mesélés!). Ráadásul, mindent ismétel, és idegesítően nevet közben... Sok mondata végére odateszi, hogy: "nem?" "igazam van?", "ugye, jól mondom?" stb... És ha nem reagálja le az ember, annál jobban visszakérdez és ismétel... Ha lereagálja, akkor még egyszer elmondja, hogy erősítse az igazát.

2018. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Tavaly elvállaltam alkalmi munkát az szállítási cégnél. Tulajdonképpen rakodó voltam.


Egy 60 éves férfi sofőr mellé osztottak meg, aki amellett, hogy bunkó, türelmetlen volt, egyfolytában köpködött ki a kocsiból, meg kell állnunk cigizni, káromkodott.

Amikor meg politizált, azt hittem, eret vágok, annyi baromságot hordott össze.


sokáig nem is voltam ott. az a baj, h ebben az országban sokszor az energiát nagy része arra megy el, h elviseled az idióta munkatársakat.

2018. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Evekkel ezelott tortent. Volt egy kedves kollegam, de mivel a nalunk a rangsorban felettebb levok szep sorjaban elhuztak a csikot, ra maradt minden, iszonyuan stresszes lett es minden pitianer dologbol elefantot csinalt. En addig hibak nelkul dolgoztam, de o mindig a nyakamban lihegett mindenert es kezdodott nalam is a stressz es rengeteg mindent elrontottam. Volt olyan, hogy este tizkor felhivott, hogy ugye tudom, hogy xy termeket rosszul cimkeztem fel es ebbol balhe lesz es termeszetesen majd nekem kell kifizetni. Sirva aludtam el... es lass vsodat, semmi nem tortent a rossz cimke miatt. Egy evig birta, teljesen kivolt idegileg, sokan megutaltak. Allitolag a fonok levonta a fizeteseibol a rajtunk ragadt termekeket is. Egy szep nap aztan felmondott, mi pedig, akikre rahagyta a feladait, elosztottuk egymas kozott es problemak nelkul, siman dolgoztunk tovabb. Erdekes, minket nem ba*ztatott semmivel a fonok...
2018. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!