Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék a leggyorsabban...

Hogy tudnék a leggyorsabban pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok,már dolgozom egy két helyen,de azért olyan sok időm nincs,szóval 1-2 napot tudok csak vállalni.Viszont nagyon kéne pénz most,csak nincs nagyon időm,de vmi kisebb munkát tudnék még vállalni csak nem tudom mit.

2018. ápr. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Munkával fiatalember! Munkával! Menni kell, csinálni kell, haladni kell, latástól vakulásig. Nincs idő hisztizni, bambáskodni!


"csak nincs nagyon időm"


Nincs? Nekem az 56 év alatt sosem volt! Meg kell oldani, nem bohóckodni kell gyermekem!


"-2 napot tudok csak vállalni.Viszont nagyon kéne pénz "


Azt nem maga dönti el, a pénz mindenkinek kell.


Kapja össze magát, mert ez a hozzállás nagyon nem lesz jó! Mosakodjon meg, igyon egy pohár vizet, és gondolkodjon el a tanácsaimon. 56/N

2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Most nekem erről az a véleményem vagy suliba jársz vagy munkahelyre.


Egyszerre nincs értelme a kettőnek.


Vagy ha kell a pénz lépj le a suliból, és keress munkahelyet, majd ott tanulod a "szakmát", amúgy is a suli időpocsékolás, kapsz egy oklevelet amit elteszel az íróasztal fiókjába.


Na ha kell a pénz akkor pályázz cégekhez, vagy fejezd be a sulikat és akkor majd utána pályázól, minek 5 dolgot csinálni egyszerre.

2018. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Add el a veséd.
2018. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha vagy már 18 éves vérplazma-adásért adnak pénzt.
2018. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De hiányoltam már a kedves 56/N " emberkénket. :D
2018. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Host/hostess


Általában hipermarketben kell termékeket promótálni, kóstoltatni stb.

Egyszerűsített foglalkoztatásban vagy, így a fizudból nem adózol. vidéken 800/óra, pesten meg csak a hülye megy el ezer alatt. Péntek-szombat szokott lenni


De lehet 18+ -nak kell lenned, nemtom

2018. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Strihelj
2018. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!