Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegge magam alatt vagyok...

Elegge magam alatt vagyok ismet. Budapesten èlek. Munkat keresek. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Munkat keresek lassan 3 hete. Több állásinterjun is voltam de nem szoltak vissza.Minden eromet osszeszedem es hatarozottan osszeszedetten allok helyt pedig belul esz az ideg.az a szomoru h mar nem is akarok emberek kozott lenni.nem akarom h bantsanak..pedig muszaj dolgoznom mert mar alig van penzem es legalabb alkalmi munkat vallaljak h megtudjak elni amig nem lesz bejelentett munkam.Besokalltam es teljesen elbizonytalanodtam.ti voltatok mar ilyen helyzetbe?
2018. ápr. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mekibe, tescoba mindig van felvetel. Amig nem talalsz mast.
2018. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, könnyű mondani, de ne add fel és keresgélj továbbra is. Nem tudom konkrétan hol laksz, de próbálkozz több kerülettel illetve ha tényleg nincs semmi, akkor akár Budapesthez közeli, de nem belvárosi területeken. Például Gödöllő nincs olyan elviselhetetlenül messze, talán még a "belefér" kategória de nem is Budapest. Ez csak egy példa.


Azt is lehet, hogy nemcsak te keresel, hanem hirdeted magad pl. újságban meg interneten, megírod milyen munkát vállalnál.

Esetleg facebook csoportokban is szétnézhetsz.

2018. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

itthon nem fogsz tudni megélni ha nincs lakásod vagy nem költözöl össze valakivel patkány módjára vagy nincs legalább 5 évnyi programozói tapasztalatod.


a választ nem viccből hanem komolyan írtam.

2018. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokba menj be és hirdesd is ott magad. Peeten vagy, nem pedig vidéken, vannak lehetőségek!!!
2018. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj műszakba dolgozni. Nem keresnek rosszul.
2018. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!