Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi vesz rá egy embert arra...

Mi vesz rá egy embert arra hogy katona legyen?

Figyelt kérdés
Fizetés nem a legjobb, ritkán van otthon, embertelen körülmények között él, veszélyes a katonák élete.
2018. ápr. 15. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi vesz rá egy embert arra, hogy rendőr legyen vagy kommandós? Vagy tűzoltó? Azok is veszélyesek.

Mi veszi rá a kamionost a munkájára? Ő se megy haza hetekig.

2018. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy leendő katona nem így gondolkodik mint Te.
2018. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van ho-hó.


Én azt hallottam pl. amerikai katonák közül a felső vezetők olyan pénzt visznek haza, amit pl. egy sima banki alkalmazott soha nem kap meg.


Szal ha jó vagy, és katona leszel, és olyan szintre lépsz, akkor már sokat lehet keresni, és akkor megérte ezt a "szakmát" választani.


És akkor egy ilyen katona az kiröhögi a banki alkalmazottat, meg a gépészmérnököt is hogy milyen keveset keresnek, stb.

2018. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy kit érdekel hogy keveset vagy otthon?


Ha jó a pénz akkor mikor hazamész te vagy a király.

2018. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a sok baromsagot honnan szeditek ossze? Igen, van a kerdesben lévő verzio is, de az nem a tobbseg.

Fizetesem nagyobb mint sok civil alkalmazotté a varosban. Es csak tizedes vagyok.

24/72 szolgalat, vagy mindennapi 8 oras programom van 12 éve. Legtöbb mit tavol voltam otthonrol az 36 ora. Havonta 180 ora a munkaido, ha tobbet vagy benn kesobb szabadnapot kapsz.

Tobb munkahelyem is volt elotte, na muhelyben vagy gyarba volt embertelen, nem az alakulatnal.

2018. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb veszely ami fenyeget az hogy valami goré ránk nyit mikozben ágyból nézzuk a tv-t.
2018. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom szereti az akciót megakarja védeni a hazáját/szeretteit, vagy csak öldöklési hajlama van. Nem tudom. :D Bizonyára mindenkinek megvan az oka miért lesz az. Én biztos nem szeretnék az lenni.
2018. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossz fizetés?! Haha

Nettó 185+egyéb jutatások-ezt nem mondanám rossznak

Ritkán vagy otthon?!

Már ha jelentkezel olyanra,hogy mész határhoz,háborús övezetbe, ha nem akkor sokatvagy otthon

Embertelen körülmény?!

Mégis hol?! Ja hogy ha a határnál vagy az nem 5* szálloda? Hát nem is ezért lesz az ember katona

Veszélyes?

Ezt nem mondanám.

2018. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!