Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontosabb? A munkakör...

Mi a fontosabb? A munkakör megnevezése vagy a fizetés?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem nehéz a kérdés de engem csak zavar.

3 éve vagyok egy pénzügyi cégnél Budapest belvárosában, ahova adminisztrátornak vettek fel 21 évesen. Azóta mindenbe beletanultam, gyakorlatilag a munkaköröm közel se adminisztráció, hanen majdhogynem a főnökeim munkáján is túlmutat.

A fizetésem már 1 éve maguktól megemelték, annyit kapok mint a közvetlen felettesem. (300ezer+)

De a munkaköröm ugyanaz névleg.

Ami engem zavar, mert ez van a céges aláírásomban is, a világ minden pontján tartom a kapcsolatot ügyfelekkel és pénzügyi szakemberekkel, angolul-németül-magyarul, és engem zavar, hogy bárkivel beszélek, annyit látnak, hogy egy "adminisztrátor" vagyok.

Ti szóvá tennétek?

Vagy ne foglalkozzak vele?


2018. máj. 1. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Jó vagy a szakmában. Ezt úgyis mindenki tudja a másikról, hogy mennyit ér.

2018. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
En nem problemaznek ezen....
2018. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak azt ne mondd, hogy irigyled pl. a butikokban álldogáló csajokat, mert ők meg "shop assistant manager"-ek :D

Nekem négy év alatt több, mint duplájára emelkedett a fizetésem, az alap feladatomon kívül "mellékküldetéseim" is vannak, mégis adminisztrátor vagyok, mégsem bánt a dolog. Sokkal rosszabb lenne, ha kapnék valami hangzatos címet, a fizetésem meg egy fillérrel nem emelnék.

2018. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma a munkakör megnevezése semmit nem jelent, mert a lényeg, hogy mindent megcsináljon az ember: helyettesítsen, a saját feladatát lássa el, dolgozzon együtt mással más feladatban. Szóval mindegy.
2018. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sincs ezzel semmi gond. A fizetésed jó, a többire meg magasról tenni kell.
2018. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem kukásnak is hívhatnának ha 3-400 ezret keresnék valamivel. :D
2018. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudom érteni a kérdezőt is.


Nem mondom, hogy ezen problémáznék, de azért lehet felhoznám a témát. Nem a pénz miatt, hanem sok esetben másképp állnak az emberhez az ügyfelek, vagy akár a kollégák is.


Mindazonáltal a már létező alvállalkozói, megrendelői kör tudni fogja ki vagy, tudni fogja mi az amit te intézel és mi az amit nem.


Nálunk olyan is volt, hogy a projektvezetőm szinte részt sem vett a projektben. Mikor említettem a nevét a vállalkozó visszakérdezett, hogy az amúgy ki. És utána is engem keresnek időnként. Vagy fordítva én is tudom, hogy 1-1 cégnél ki az aki valójában dolgozik. Mert van amikor a "legnagyobb" embert kell elérni, de van amikor jobban járunk az asszisztenssel, mert ő végzi az aktív munkát.


Illetve mi jókat derülünk munkatársakkal egyes cégeken, ahol mindenki "projekt menedzser" "project assistant", "project magager" (tudom ugyanaz mint az első), "junior project manager" közben teljesen alkalmatlan papírtologatók akikre minimális munka van bízva, amikor tudjuk kikerüljük őket mert képtelenek az önálló döntéshozatalra és a feladatuk ellátására.

2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk olyan szempontból jó, hogy neked legalább a fizetésed arányos a munkával.

Engem leginkább az zavar, hogy a feletteseim munkáját végzem és ez nem arányosul a fizetésemmel.

2018. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha admin vagy akkor mégis mit kellene oda írni, mit kellene szerinted látniuk másoknak, ügyvezető, cégvezető, dr. júliuska, vagy ?!
2018. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Doktorálj le és akkor oda írhatod, hogy dr kovács júliska admmin.. Nekem aztán nyolc, meg szerintem másoknak is, ha a munkád rendben van *
2018. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!