Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka? Hogy is van ez? (Pécs)

Diákmunka? Hogy is van ez? (Pécs)

Figyelt kérdés

Na hát azt tudom, hogy léteznek munkaközvetítő irodák, de amit én néztem, az csak olyan lehetőségeket dobott ki, amik elvárják a betöltött 18 életévet. Ezek után hol tudnék dolgozni, vagy hogyan, ha még a lehegőség is meg lenne egy munkára, amihez nem kell 18 év, de úgyis inkább az egyetemista korúakat választanák ki?

Sajnos elég optimistán indultam ennek a dolognak neki, de màr látom, hogy ez nem lesz egy egyszerű dolog.

Hogy működik pontosan ez a munkakeresés?

Nekem is kell egy önéletrajzot írnom?

Találhatok 16 évesen is munkát? Mennyire rugalmasak a munkáltatók?



2018. máj. 8. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

A diákmunkától ne várj csodát, sokan le is húzzák szegény gyerekeket, de ezt csak hallottam, nem személyes tapasztalat. 16 évesen tesco meg ilyesmi jön szóba meg valami kütyügyárba összeszerelőnek szalag mellé.

Önéletrajzot nem kell írni, mégis mit tartalmazna? "2002-ben születtem, ovodába jártam, aztán iskolába. Mellékletként küldöm az általános iskolai bizonyítványom másolatát"

2018. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Strandokon keresnek fiatalokat, karszalagozásra, szolgáltatások bérelésére vagy hogy mondják, minigolf, napágy stb..

Próbálkozz ezeknél

2018. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Okés, köszi. Tényleg naív voltam, de ezt tudom is. :D

Azért nem hagyom annyiban.

2018. máj. 8. 09:18
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális, bemész a Fürge diákhoz (konzum), ott beregisztrálsz, bevesznek egy facebook csoportba, és minden héten oda írnak ki munkákat, van sok amihez elég 16 évesnek lenni, de nyilván a többség 18+-os, én is nem rég voltam bent.
2018. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!