Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy drogériánk amolyan családi vállalkozás. Jelenleg munkát keresek, apu mondta menjek oda dolgozni, a gond az hogy nem igazán érdekel a parfüm és szépségipar .. Azzal érvel apu hogy mivel úgy is ember kell, inkább nekem adja a pénzt mint egy idegennek és miért dolgoznék másnak mikor a saját vállalkozásunk ott van.. 30f
2018. máj. 13. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mond el neki hogy nem érdekel téged ez, nem szeretnél ilyen helyen dolgozni. Ha normális, meg fogja érteni és nem fogja ráderőltetni amit nem szeretnél csinálni.
2018. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mióta keresel munkát? Az előző munkáid érdekeltek?
2018. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, h kipróbálod max. egy-két hónapig, és ha nem jó, akkor harag nélkül eljöhetsz. Annyit kibírsz és jobban fogod látni, h mi az előnye-hátránya, ő is megnyugszik. Csak ezt előre tisztázzátok...
2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor munkát kerestem ne tudd meg mennyit álmodtam ilyen lehetőségről :D

Egyébként ha már huzamosabb ideje keresel munkát lehet nem ártana kipróbálnod tényleg egy időre, jobb, mint a semmi. Csak ahogy előttem is írták, beszéljétek meg előre a részleteket.

2018. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondom mi a baj ezzel, de lehet csak nekem volt.


Ott nem jó dolgozni ahol rokon dolgozik, én is simám neten kerestem állást és vagyok most egy helyen.


Egyszer volt egy melóhely ahol rokon is dolgozott és "félresiklottak" a dolgok.


Ja meg pluszba volt egy hely amit rokon szerzett és az is félresiklott.


Utána kerestem neten állásokat és ahol vagyok ott a pénz is jó ha úgy vesszük.

2018. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz a cégetekben,és mellette képezd magad azzá akiigazán lenni szeretnél.
2018. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatod apáddal, akkor beszéld meg vele, hogy amíg nem találsz hozzád közel álló állást, illetve ő nem talál magának egy jó minkaerőt helyetted, addig dolgozol nála. Ez lehet csak egy két hónap, de mindenki jól jár. Neki teljesül a kívánsága, neked pedig lesz egy kis pénzed.

Nem tudom ez mennyire tartozik ide, de ha tényleg hosszabb ideje nincs munkád, akkor olyat is érdemes elfogadni, ami nem áll annyira közel hozzád.

2018. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez attól függ hogy milyen másik munkát tudnál vállalni. Ha találsz jobbat csináld azt, ha nem akkor nem.
2018. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!