Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki holnap reggel...

Van olyan, aki holnap reggel szívesen megy dolgozni?

Figyelt kérdés
Én mindig szorongok, különösen vasárnap este. Nem olyan nagyon rossz a munkahely, de mégis. Az egész hétben a hétvégét várom. Más hogy van ezzel?

2018. máj. 27. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egész héten szabadságon voltam, így még inkább semmi kedvem visszamenni a mókuskerékbe.
2018. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egész hétvégén a szülinapomat ünnepeltem. Tehát marha nagy kedvem van ma bemenni. :O :)
2018. máj. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Semmi kedvem ma dolgozni, utálok bejárni.

Minden nap azt várom mikor lesz vége a munkának :D

2018. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én kb minden reggel szívesen indulok dolgozni
2018. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem én vagyok. Én is sokszor szorongok, és fura módon a k. munkatársaim miatt inkább, hogy mit agyalnak ki cseszegetésként, és nem igazán tudok ellene tenni semmit sem.

Az baj, ha a hétvégéket várjuk, mert így az élet nem szól másról, csak a túlélésről. Örülök annak, hogy vannak olyan emberek, akik megtalálták a számukra jó, ideális munkát és nem a görcsölésről szól az életük.

Szívesen tanulnék tőlük pár taktikát.

2018. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En szivesen megyek. Szeretem a munkahelyemet, ertekelik a teljesitmenyem es szeretem a kollegaimat is, a kozvetlen feletteseim is jo fejek. Hetvegen is bent vagyok altalaban egy napot, ami nem lenne kotelezo, de ha olyan emberek vallaljak el (legalabb 1-2) akikkel joban vagyunk, akkor megyek en is. Nekem egy nap hetvege boven eleg, akkorra szervezunk valami programot vagy csak a parommal, vagy meg 1-2 kollegaval, aztan a tobbi nap jol megvagyok a munkahelyen.
2018. máj. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12: Isten éltessen!:)
2018. máj. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!