Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék edző?

Hogyan lehetnék edző?

Figyelt kérdés

Nem sportspecifikus edzői munka érdekel, hanem inkább erőnléti/állóképesség szerűség. Akár valamelyik sport egyesületnél/csapatnál, vagy akár valamilyen edzőteremben vagy más helyen.


Nagyon szeretek sportolni hobbi szinten, és van egy személyi edző végzettségem is, de ez nagyon telített szakma. Van még egy műszaki végzettségem, de azt a területet utálom, próbáltam ott elhelyezkedni, de kb. egész napos szenvedés a munka, nagyon nem szeretem.


Szóval hogy tudnék a sporttal foglalkozni munka szinten? Milyen végzettség kell hozzá, hol találok állás ajánlatokat? Esetleg ha nem is edzőként, akkor edző segéd vagy másmilyen pozíció is érdekelhet, ami sporttal kapcsolatos.


Köszönöm!



2018. jún. 19. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy én a diéta részével is szívesen foglalkozom, szóval szívesen lennék táplálkozási tanácsadó is vagy hasonló pozíció. A legtöbb sportban használnak táplálékkiegészítőket is, azért nem árt hozzá szakértelem is.
2018. jún. 19. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel dunát lehetbe rekeszteni. Nem akarnál inkább villanyszerelő lenni? :D
2018. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szinte minden műszaki témától elmegy az összes életkedvem. Nem tudom miért, de semmi motivációm, se kedvem nincs, pedig ugye annak tanultam, de már suli közben se szerettem, csak ugye milyen más suliba menjek? Művészeti vagy akármi? Szóval persze van értelme a villanyszerelőnek meg igény is van rá, de nekem halál meló, tényleg bármit szívesebben csinálnék.
2018. jún. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!