Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi balesetet okoztam....

Munkahelyi balesetet okoztam. Ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés

Új vagyok a munkahelyemen és tegnap egy munkatársamnak megzúzódott a jobb karja az én hibámból.

Nagyon sajnálom és többször is bocsánatot kértem. A műszak vezető leszídott, de utána mondta, hogy mással is előfordul és ne emésszem magam emiatt.

Ez már este történt és nem volt bent a nagy főnök. Számíthatok rá, hogy hétfőn kirúgnak amiért próbaidő alatt balesetet okoztam?


2018. jún. 23. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kirúgni.
2018. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendes a főnökség nagyjából akkor nem fognak ki rúgni hiszen gondolom nem szándékosan csináltad a balesetet! Nyilván a munkatársad nem örül ennek de én azt gondolom hogy az életben bármi megtörténhet és nem tehetünk semmit ellene! Kérj tőle elnézést és Ennyi! Egyébként meg neki van benne pozitív dolog is hiszen 100%-os táppénzt kell kapnia igy a sérülést leszámítva..nem kell dolgoznia és ugyanannyi fizetést kap mintha bent lenne a dolgozna!
2018. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy ha nagyon akarnának kirúghatnak.


Rajtad áll a dolog, hogy adod elő magad.


Amúgy ha jó lenne a munkahely, simán leráznám azt aki szerint téged ki kellene rúgni.


De amúgy ha annyira nem tetszene a munkahely mivel próbaidő alatt nézi meg az ember a munkahelyet, akkor viszont nem is érdekelne.

2018. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélnéd mi történt? Ennek fényében talán lehetne okosabbat mondani.
2018. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A műszak vezető leszídott, de utána mondta, hogy mással is előfordul és ne emésszem magam emiatt."


Akkor most mi a kérdés ?

2018. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem se rugnak ki.

" Ezosok " ilyenre mondják : pihenni fog.

Sztem mindenki fáradt, és az érintett is hibázhatott...

2018. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!