Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Középfokú végzettségem van...

Középfokú végzettségem van (IT), viszont nem értek hozzá, de máshoz sem. Milyen munkalehetőségeim vannak, ahova elég, hogy középfokú végzettségem van?

Figyelt kérdés
Emellett hobbi szinten tudok audiót vágni, képet szerkeszteni, videót vágni, persze... tudom, hogy ez nem elég semmire, csak megemlítettem... hátha.
2018. jún. 26. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr és hasonlók szerintem szóba jöhetnek.


Akkora hiány van technikusból, hogy némi keresgéléssel találhatsz állást, a gyakorlatban meg megtanulod.


Keress valami könnyebb állást, tanulj meg rendesen képet vagy videót szerkeszteni esténként ha az jobban vonz

2018. jún. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Excelt tanuld meg hasznalni jol, ezt otthon is lehet, meg a Wordot es Power Pointot, esetleg angolulj tudj kommunikalni, es igy mar van eselyed munkat talalni. Nezz szet allaskereso nagy portalokon, pl profession, monster, h kozepfoku vegzettseggel, palyakezdoknek, excel meg kis angol tudassal milyen neked tetszobb munkak vannak.


Van lehetoseg ott is.

2018. jún. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
IT-s vagy valamilyen hasonló cégnél lehetnél asszisztens is vagy adminisztrátor, ezek kezdő állások, és onnan hiába nincs most még nagy tapasztalatod szépen el tudod indítani magadat. Ha egy szektorban dolgozol 1-2 évet, onnantól már tudsz másféle munkákat is keresni.
2018. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!