Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megbízható munkaközvetítő...

Megbízható munkaközvetítő létezik ha Ausztriába szeretnék menni gyári munkára (szállással)? Vagy jobb ha itthon nézelődök gyári munka területén? N

Figyelt kérdés
Vagy ilyesmiről ne is álmodjak.Azért gondoltam Ausztriára,mert onnan még mindig könnyebb hazajönni ha gond van,mint pl. Hollandiából.Jelenleg is gyárban dolgozok,brutto 180ezer a fizetésem,féléves bónusz,cafetéria 20 ezer,jelenléti 10 ezer.Csak itt albérletben vagyok,ami elvisz 80 rugót.Arra is gondoltam már,hogy vannak máshol ugyanilyen gyári munkák (Szombathely,Kecskemét,Győr,stb.),ahol a hirdetések szerint több a brutto,meg ingyenes a szállás,viszont az említett városokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom,melyik magyar város is lenne jó.Mert pénzben annyit látok másoknál,hogy akik idejönnek hozzánk szállásra,azok simán félre tudnak tenni havonta 100 rugót,mert ugye nem kell nekik albérletet fizetni.Én helyi vagyok,így csak más városba mehetnék szállásra.Illetve az is fontos kérdés,hogy merjem-e feladni az albérletemet,mert ennél olcsóbban rezsivel nem fogok tudni találni ha vissza kellene jönnöm ide.
2018. jún. 27. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem Győrben simán próbálkozhatsz. Ausztriában már nehezebben találsz ilyen gyári melot de akad. Neves munka közvetítők nem bsnak át, de nem könnyű így se.


Én győri lakosként azt tudom neked mondani hogy itt biztos találsz olyat ami bruttó 200 körül fizet és ad szállást is.

2018. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!