Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benne vagyok egy videóban ami...

Benne vagyok egy videóban ami fent van a youtubeon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Apám dolgozik egy cégnél, a bizonyos cég szokott alkalmakat szervezni, amikor a céges kolegák és családjaik mulathatnak. Erről videót szoktak készíteni, és kirakni ytre. Az idei videóban benne vagyok a tesómmal, de úgy hogy csak mi vagyunk filmezve, nem a háttér vagy az emberek. Nem szeretném hogy benne legyek. Mit tegyek? Bejelentésen gondolkoztam, viszont akkor látnák ki jelentette be, és tudnák hogy az eggyik munkatárs gyereke vagyok. Apámnak felhoztam de nem vett komolyan.hogy oldjam meg?
2018. júl. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentés - Sérti a jogaimat - Sérti a személyes adataimhoz való jogaimat. Nem látja senki a bejelentőt.
2018. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
72%
Reportolod a videót a YT-nál.
2018. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a céget felhívhatnád, hogy törölje le a videót, és úgy tegye fel, hogy te/ti nem vagytok benne.

Nem tudom, hogy Magyarországon hogy megy a törvény a magánterületen, illetve engedélyekkel való filmezésről.

Szerintem nem bírsz semmit, kivéve ha megkéred őket.

Amúgy hány éves vagy/vagytok?

2018. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: testvérem 10, én meg fiatal vagyok, nem vagyok még felnőtt
2018. júl. 8. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A cégnek lehetne szólni. Viszont ilyen rendezvényeken jelezni szokták, hogy felvételek készülnek amiket felhasználhatnak. Ha ennek tudtában elmész akkor vállalod, hogy benne leszel a videóban.
2018. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza van, egyebkent meg szolj a cegnek.

Mitol tartasz ha szolsz?

2018. júl. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!