Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Spar üzleteiben...

Milyen a Spar üzleteiben biztonsági őrnek lenni?

Figyelt kérdés
Nem Intersparokra gondolok, hanem ilyen kis egyszerű üzletekre. Még pályakezdő vagyok és szeretnék elhelyezkedni benne. A szabadnapok, hogyan vannak? Mennyire kimerítő? Sok lopás van ott általában? 30/F
2018. júl. 13. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas
2018. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jelent gondot
2018. júl. 13. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
30 evesen palyakezdo?? Az igen. Szerintem csak azért akarod ezt a melót hogy ne kelljen dolgozni. De egyébként kevesett fizet es ha lopnak es nem veszed eszre akkor kapsz. Meg ha véletlenül valami elmebeteg megbolondul es verekszik akkor neked kell leszerelni es feltartoztatni a rendőrség kiérkezéséig.
2018. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

A nyugatiban odamentem,h megmutassam a taskamban levo rengeteg cuccot. Azt mondta,inkabb vigyaz ra,de nem cetlizi le,ha igy jo nekem is :D


N

2018. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igy alakult... hát igen igazság szerint nem akarok dolgozni, de muszáj. :D A bizti őri legalább nyugalmas és unalmas, az kell nekem.
2018. júl. 13. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy felelosegteljes meló, nem azért vagy ott hogy a csak a tokeidet vakarásszad. Nagyon oda kell figyelni az emberekre ne lopjanak például. Ha valaki lop akkor kötelességed feltartoztatni es rendőrt hívni. De pl ha valaki dührohamot kap es veszekszik az eladóval most csak mondok valamit, akkor neked ki kell onnan tenned azt az embert. Csak írom hogy tudjad. Nincs ingyen penz.
2018. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan sokszor nincs balhé. A lopni akaró meg visszafogja magát ha látja ott az őr. Mostanában látom, hogy ülhet is az őr. Egy kis bungi van kialakítva neki. Régen sokan mentek el, mert nem bírtak 10-12 órát állni ezért most megengedőbbek.Viszont a vagyonőr cégek még mindig kihasználják a dolgozóikat ha keresni akarsz sok órát kell vállalnod. Abba az ember nagyon belefásul.Fix órabér van, ugyanannyit kapsz egy hétköznapi mint egy ünnepi délutáni műszakért. A szabit felejtsd el. Esetleg valami aprópénzt kapsz helyette. Nem véletlen, hogy lassan hiányszakma lesz az őrködés.
2018. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
esetleg tudod, hogy melyik cég adja a Spar biztonsági öreit?
2022. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!