Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdőként milyen motiváci...

Pályakezdőként milyen motivációs levelet írjak?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy szakmámban helyezkedek el, és mivel frissen érettségiztem az önéletrajz megírása nehezen, de sikerült. Most motivációs levél kellene, de nem tudok mit írni.


Szerintem pályakezdőként nehéz ez, ezért fordulok hozzátok kedves válaszolók. Nem azt kérem, hogy írjátok meg nekem, csak javaslatokat kérek.


Köszönöm. :)


2018. júl. 16. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, menjenek már a pitscāba hogy gondolom valami barkóbázós fizetésiiigényes 150es fos meló miatt motivációs levelet várnak, faśźomba, legyen már tartás az emberekben
2018. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd bele, hogy érdekel a dolog és szeretnél tanulni, fejlődni.
2018. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahol el kell kezdeni, számomra jelen helyzetben nem a fizetés, a tapasztalat szerzés a fontos. De amúgy egyetértek veled #1-es, kicsit magasak az elvárások. "Írj egy pár sort miért akarsz dolgozni" nem írhatom azt, hogy azért akarok oda menni üert nem akarok közveszélyes munkakerülő lenni.. No mindegy, majd 15 eltöltöt szélsz mannaggger multam után kap a leendő hányetes cég. :)


Mindenkinek járt a zöldpacsi.

2018. júl. 17. 07:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírtad, a szakmádban akarsz elhelyezkedni, tapasztalatot akarsz szerezni, érdekel a szakma, új kihívásokat keresel stb stb. Hivatkozz a cégre, hogy miért ők, miért pont az a pozíció. Gondolkozz már, mindent tudsz amit bele kell írni... Egyébként nem kell regény, kb. a második körben olvassa el talán valaki is. Ezzel pusztán bizonyítod, hogy komolyabbak a szándékaid, mintha csak az összes hirdetésre copy-paste küldenéd az önéletrajzod
2018. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, bár erre figyelek, van külön "szakmai" meg teljesen más önéletrajzom, és ügye annak függvényébe írom. Bár most jöttem rá, és már javítottam, mindeddig régi dátummal küldtem el az önéletrajzokat, ez ciki, utalhat mindez a figyelmetlenségemre, lehet ezért nem hívtak. Na mindegy, ebből is tanulok legalább.
2018. júl. 17. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mértéktelenül munkamániás és sztahanovista vagyok, nem tervezek szabadságot kivenni még az ünnepekre sem."

Ezt bármelyik főnök örömmel fogadja.

2018. júl. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!