Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ne essek két (akarom...

Hogyan ne essek két (akarom mondani öt) szék közül a pad alá?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, több helyre is beadtam az önéletrajzom és az egyik helyről már be is hívtak, a többinél még a pályázat beadásának a határideje sem járt le.

Szeptember elejétől szeretnék munkába állni (nyárra már megvan a ,,munkahely")


Ahova behívtak, ha jól informálódtam ez nem több körös interjú lesz. (Azt nem tudom egyelőre, hogy mikortól kívánják, hogy az illető betöltse az adott pozíciót.) Hogyan tarthatnám ezt a lehetőséget talonban, ha várnék jobb ajánlatra még egyéb helyekről, amik a képesítésemnek jobban megfelelnének? (A legtöbbnél aug. közepe-vége mire kiderül)

Okosban hogy lehetne ezt szervezni? Mert valamilyen állásra mindenképp szükségem lesz, az albérlet fizetése miatt is. De a számomra legmegfelelőbb állást szeretném megszerezni.

Ti hogyan csinálnátok?


2018. júl. 18. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Több körös interjúra ne menjél. Jellemző rájuk, hogy arra se emlékezik némelyike, hogy mi van a CV-be. Mert azok csinálják ezt, akik magukat nagyobbnak akarják mutatni, mint amik:)

Egy komoly cég, nem ezt csinálja. 1 alkalom elég nekik, hogy azt mondják fel vagy véve (vagy még aznap visszaszólnak) és már ott az interjún tudod tesztelni őket, hogy kicsodák, micsodák.

A munkaközvetítőkkel is vigyázz. Nagyon nincs jó hírük.

2018. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!