Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy magyar hentes mennyit...

Egy magyar hentes mennyit kereshet romániában? És a román hús ipar mennyire feljett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent az, hogy egy húsipar fejlett?
2018. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont annyit mint egy roman hentes. Es henteskent itt se fogsz meggazdagoni alkalmazottkent.
2018. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a fejlettséget úgy értem hogy sok cég van e stb.. nem akarok meg gazdagodni romániában csak érdekel jobb e a fizu ott mint itt..
2018. júl. 22. 15:38
 4/8 anonim válasza:

Nemhinném, hogy jobblenne pont ott a fizu mint itt.


Nagyon sok olyanról hallani, hogy romániában sokkal kevesebbet lehet keresni mint itt. Persze vannak szélsőséges helyzetek, de ez mindenhol van.


Azt, hogy egy romániai hentes mennyit keres ott és te mennyit tudnál nemtudom. Azt javaslom, hogy inkább menj Budapestre, Győrbe, stb és egy forgalmasabb helyen próbálj meg dolgozni. Mindenképp többet kapnál mint romániában és nemkéne külföldön dolgoznod. De ez csak az én álláspontom.

2018. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem ha hentesként magasabb fizetést szeretnél kapni akkor próbálj meg Németországban munkát keresni. Több rokonom is dolgozik ott elég jó pénzt kapnak,a munkakörülmények is kielégítőek,de rengeteget kell dolgozni,gyorsnak és precíznek kell lenni. Több magyar válalkozó is fogalalkozik azzal,hogy külföldre visz ki munkásokat,náluk tudsz érdeklődni.

Én úgy tudom,hogy itthon sem keresnek túl rosszul a hentesek. Sok sikert kívánok!

2018. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Romániában már több fizetést adnak mint Magyarországon.
2018. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

6-os válaszoló


Szerintem inkább nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyeneket írsz :)

2018. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!