Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan cselekedjek helyesen?

Hogyan cselekedjek helyesen?

Figyelt kérdés
Ezt nehéz lenne elmagyaráznom, hogy hogyan is van pontosan. De megpróbálok minden tőlem telhetőt beletenni. Van egy munkahelyem, ahol több csoportokban dolgozunk. Én az egyik legjobb csoportban vagyok, már egy jó ideje. De ma mondta a másik legjobb csoport, hogy mi lenne ha átmennék abba a csoportba. Mondtam nekik még gondolkodom rajta. Amelyik csoportban vagyok friss barátságaim lettek, sok veszekedéssel. De még így is nagyon szeretem őket (9 emberből 3-at) Fájna őket otthagyni. De van ez a másik csoport ahol régi barátaim vannak. De félek rosszul cselekednék ha átmennék oda. Hogy megharagudna esetleg az a 3 ember. Vagy esetleg mind a 9. De ha barátaim támogatniuk kéne,nem? A másik csapatban kevés a munkaerő (4-en vannak, mi meg jelenleg 10-en.) Szóval szerintem nem csinálna nagy port ha nem lennék.

2018. júl. 30. 08:16
 1/2 anonim válasza:
Az utolsó válaszod olyan mintha már döntöttél volna. A válasz ott van benned! Ha olyan helyzetben lennék mint te és tényleg jó viszonyt ápolnék a régi barátaimmal, akkor inkább őket választanám . Az új barátok nem biztos hogy tartósak is lesznek 😊
2018. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van :/ Csak az a baj, hogy nagyon lelkiismereted vagyok.
2018. júl. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!