Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is kirakatmunka a...

Szerintetek is kirakatmunka a hostesskedés?

Figyelt kérdés
Az áruházi kóstoltatásra gondolok. Így zajlik le egy hétvége. Bemész bent van a ketrec abban a pult szét szedve, összerakom mellette a kuka meg a cuccok, azt kihurcolni az eladó térbe. Felpakolni a pultot képet csinálni róla. Felvenni a ruhát amit adnak és nem baj ha lóg rajrad akkor is fel kell venni főleg a képeken kell h rajtad legyen. Ha egyedül vagy és nincs más hosstess akkor a vásárlókkal kell csináltatnod képet amikor a pult mögött állsz és vki kóstol. Ha már nem megfelelő a távolság újra csináltatják, ha belelóg vmi kicsit az se jó, ha felgyűrődik vmi a pulton az se jó. A nap végén csak behozod a pultot a cuccokat beviszed. Másnap ugyanez csak a pult kint van. Ugyanúgy képeket kell minden egyes nap. Ha már másnap nem mész, pultot betolni és szétszedni mindent elmosni. Ott állsz 12 órán át ha sokáig nem jön senki akkor is. Megöl az unalom. Mi a véleményetek az ilyen munkáról. 800 ft/óra.
2018. aug. 8. 14:46
 1/3 Metionin ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb meló, mint a szalag mellett görnyedni dögmelegben. Végigdolgoztam az egyetemet és az ilyen hostess-cuccok voltak a legkényelmesebb munkák, csak az volt vele a baj hogy nem volt rendszeres.
2018. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Sajnos pasiként kis megyeszékhelyen nem sok ilyen host munka van, félévente egy. Nameg azért az sem szimpi, hogy pest környékén ugyanezért 1000 feletti órabért adnak, mi meg le vagyunk szarva...


Diákmunkának tökéletes, péntek-szombati napokon szokott lenni úgyis 🙂


Meg ugye egyszerűsített foglalkoztatás, így nem kell adózni sem, azaz a 800 ft az nettóban is 800.


Ha egyéb diákmunkákat nézzük, akkor még ez a legstresszesebb. A többi mégunalmasabb. Voltam én árufeltöltő, újságosztó, ccc árus, dm takarító, leltársegéd, gyári betanított.

2018. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kirakatmunka, mert így lehet felhajtani a potenciális vevőt egy-egy termékre, szolgáltatásra. Felelősséggel jár annyiban, hogy normálisan kell beszélni az ügyféllel és elmondani neki a lehetőségeket, és ennyi. Szóval sokkal jobb, mert kevesebb felelősséggel jár, mint pl.: egy buszsofőri állás, igaz a tappancsa az embernek megérzi a napvégét.
2018. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!