Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten mennyit keres...

Budapesten mennyit keres nettó egy áruösszekészítő a Tescoban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1#

Az árú összekészítő a komissiózás jelenti, bár lehet arra gondolt amit te linkeltél, alias árufeltöltő.

2018. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1: Igaz.
2018. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan annyit, mint bárhol máshol az országban. Ismerek olyat, aki nemrég elment egy ilyen "állásinterjúra" megnézni, hogy mit kell csinálni. Elég komoly fizikai állóképességet kíván, mert napi szinten tonnákat kell mozgatni. Egyszerre több rekesz ásványvizet, több karton lisztet, cukrot, több zsák krumplit, stb kell bepakolni. És mindezt időre, folyamatosan a nap folyamán! Nincs idő megállni pihengetni. Szóval még stresszes is. Ha jól emlékszem napi 8 órára valami nettó 120 körüli pénzt mondott az ismerősöm.
2018. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elég $zarul hangzik
2018. aug. 19. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:

4#

Ott a tesco oldala fent....


És bizony van különbség hogy az országban hol vagy, területi alapú plusz kiegészítés, na jó pénzben nem olyan sok Br:16000FT Szerintem az osztrák határ közelében is ez lehet.


a tesco példája alapján 230ezer a bruttód +12000cafeteria

Ez kedvezmény nélkül 150ezer nettó plusz 12E cafi.


Amúgy a kérdező pontosíthatott volna ha már írt a kérdéséhez hogy most árufeltöltő vagy árúösszekészítő....

2018. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azon az oldalon árufeltöltőt látok. A kérdés pedig áru-összekészítő volt.


Amúgy az a bruttó 230 + cafetéria nem is olyan rossz. Én diplomás mérnökként nyelvvizsgapótlékkal (igaz közszférában) Budapesten alig valamivel kereset többet.

2018. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7# A közféra már csak ilyen :(


Azért gondolom az árufeltöltőt mert a logisztikai központ Gyálon van, bár nem tudom van e Bp-n belül raktáruk.

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Emberek, tök jó hogy itt megfejtették hogy áruösszekészítő alatt én az árufeltöltőt értem... de ezt egy szóval sem mondtam. Nem értem ez honnan jött, de nincs így:D Áruösszekészítő alatt az áruösszekészítőt, azaz a komissiózót értem.
2018. aug. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!