Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért én vagyok az akivel ezt...

Miért én vagyok az akivel ezt eljátszák nap mint nap?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok szakács egy kórházba dolgozom 2 honapja lassan és mindig engem b*sztatnak. Ezt gyorsabban, azt csináld meg előbb, miért ilyen, stb stb... Ez megy két hónapja egyfolytába főleg mikor a konyha főnök van velem aki egy kövér 40-es apuka akit kb. A konyha 70%-a utál. 17 évesen megszereztem a szakmám majd jött rá két év érettségi és mindent elfelejtettem mi hogyan készül egyebek. Aztán engem ide ugy csábítottak be hogy jo csapat kevés meloval mivel eloszlik... Na ez nem igy van mindenki 10 percenként cigizik én egyedül maradok majd ha visszajottek akkor lebasznak de a konyhafonok a leginkább hogy vegyem fel a tempót stb. Mondtam egy kollégának hogy ha nem ordibalnak NEM BLOKKOLOK le és igy tudok melozni is.

Szerintetek mondjam meg a fonoknek hogy ne kiabaljon mert leblokkolok??? Segitsetek mi tevő legyek??

Sirni tudnek es vagyom vissza suliba de az anyagiak rosszul vannak szabolcs megyébe így édes anyám azt mondta dolgozzak

De en mást akarok a szakacskodast kidobni es infornatikusit tanulni azaz rendszergazdászt... A labam fáj csesztetnek semmi se jó ebbe

Mi tevő legyek?? Irjatok le mindent please.!!



2018. aug. 23. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, sajnállak, szörnyű lehet így dolgozni, a munkahelyi légkör megkeseríti az egészet. Szerintem szinte felesleges megmondani a főnöknek, hogy ne kiabáljon veled. Ha ilyen természetű, úgysem fogja megérteni, inkább lehet, hogy még rosszabb lesz a helyzet, az meg csak neked lenne rossz. Még ha abba is hagyná az ordítást, a többi probléma megmaradna (többiek 10 percenként cigizni, kollégák 70%-a utál, stb.), így nem lenne sok értelme.

Mondjuk Szabolcs megyében új munkahely nélkül én sem mondanék fel, ebben igaza van anyukádnak...

Én a helyedben gőzerővel keresnék új munkahelyet, aztán mihelyst lett, hagyhatod ott a régit. A szakács viszonylag keresett szakma.

2018. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló dolgokat hallottam a nagyüzemi konyhákról.


Van olyan " fizikai kimerültség ". körzeti doki, táppénz.

Sőt hasmenéssel nem is dolgozhattok, még fekete mosogatók se, nem hogy szakács.

Ha csak 3 munkanapnyira vesz fel, gőzerővel az adagokat / összetevőket átnézném.

Fogalmakat is : blansírozás pl.


Álláshirdetéseket böngésznék. vagy

kb 0-50 km -nyi távra milyen menüs kifőzdék vannak.

Iskolákba is kereshetnek szakácsot.


Az hogy 2 éves érettségis isi alatt elfelejtetted a dolgokat, Nem gáz!!


Minden jót!

2018. aug. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bana12543 válasza:

szerintem meg ne add fel,majd belejosz.a suliban senki sem tanul meg semmit,a prax amitol fejlodsz.

annyit azert tehetsz,hogy otthon ugy vegig gondolod a napodat,hogy mit tettel jol,min kellene valtoztatnod,esetleg valamit felcserelni.cukiban dolgozok,annyi a munka hogy ajaj,es hogy az idomet jobban beosszam,gordulekenyebben menjen,en is szoktam ezeken agyalni,segit.kitartast fel a fejjel

2018. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!