Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a foglalkozásod, és mennyit...

Mi a foglalkozásod, és mennyit keresel havonta?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt álló középiskolás érdeklődne diplomás munkavállalók keresetéről :) (Mérnök, orvos, közgazdász, jogász, bárki!!! :D)

2018. szept. 16. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A plázában kezelem a fizetős WC-t, minimálbért kapok.
2018. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Belsőépítész vállalkozó vagyok és dolgozom is természetesen. Bruttó 500.000-800.000Ft/hó, attól függ, hogy mennyire bírom az iramot.
2018. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Közgazdász végzettséggel vagyok elemző multinál, bruttó 350 ezer + cafeteria pályakezdőként. Testvérem 2 éve dolgozik ugyanezzel a végzettséggel, neki bruttó 500 ezer + cafeteria.
2018. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Extém takarító.


Helyszínen a vérrel és egyéb emberi maradványokkal erősen szennyezett bútordarabok, tárgyak tisztítása, fertőtlenítése, majd – igény szerint – elszállítása, szennyezett helyiségek teljes tisztítása, fertőtlenítése.


Van tapasztalatunk abban, hogy hogyan kell az ilyen helyszíneket kitakarítani, mire kell felkészülni. Tudjuk, hogy ez mekkora trauma a család számára és legalább a rendrakás, takarítás terheit igyekszünk átvállalni. Munkatársaink mindig tisztelettudóak, együttérzőek és a maximális diszkréció mellett végzik feladataikat.


A helyszínelés során alkalmazott vegyszerek, anyagok eltávolítása. (A bűnügyi helyszínelők által ujjnyom-előhívás céljából használt különböző színű porok, láthatatlan biológiai anyagmaradványok megjelenítésére alkalmazott vegyi anyagok eltüntetése, semlegesítése.)

2018. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szoftverfejlesztő vagyok. Debrecenben dolgozom, a bruttóm 380.000 Ft (nettóban 250K-ra jön ki), illetve van nettó 30.000 Ft cafeteriám havonta. Másfél éve dolgozom a cégnél.
2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Higiéniai és tisztaságügyi menedzser.
2018. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szociális területen dolgozom (ne válaszd!). Több, mint 150, de kevesebb, mint 200.
2018. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemzetközi furgonos 300-350000 kapok de ezt csak addig csinálom még ki nem utaztam magam.
2018. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Környezetmérnök BSc (és ezt kiegészítve se sikerült szakmában elhelyezkedni):

Adatrögzítő, Bp, kb. nettó 150 + cafeteria.

2018. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Projektmenedzserként dolgozom külföldön, 5 év szakmai tapasztalattal és két szakmába vágó képesítéssel havi 3500 euró nettó a fizetésem. Hagyományos egyetemi/főiskolai diplomám nincs (egy SSC-ben küzdöttem fel magam droid admin munkakörből), most járok estire harmincas fejjel, azt is csak azért, mert szeretném pár év múlva elvégezni az MBA-t. Ezzel egyébként Magyarországon is jól lehet keresni, az első mentorom 10+ év tapasztalattal havi 1.5 millió bruttót vitt haza és ez lassan 10 éve volt, azóta csak nőttek a bérek.
2018. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!