Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üdv! Hallott már valaki a...

AlexSado kérdése:

Üdv! Hallott már valaki a Liegl&Dascher nevezetű cégről? Komolyan egy ekkora cég ingyen oldalon kénytelen hírdetni? Ingyen szállás? Ennek ellenkezőjéről hallottam, sőt még bérleti szerződést sem látott senki, aki ezen cég "ingyenes" szállásán lakott.

Figyelt kérdés

Jelenléti Bónusz? Hosszútávú munka? Ahonnan heti rendszerességgel köüldik el az embereket, hacsak nem az emberek mondanak inkább fel. Ahol a dolgozók,2 hét, hovatovább hónapok múltán sem láttak még munkaszerződést? Produktivitási bónusz? Ahol havi szinten több mint 240 órát dolgoznak az emberek, van mikor 12 órában, és havi fizetés gyanánt kapnak alig több mint 80 ezret?

Szélhámosok hirdetnek a cég nevében? (H. Anett) példának okáért, lehet van akinek ismerős a név.

Mi ez a hely? S Mióta csinálják ezt az emberekkel? S az emberek miért nem léptek eddig ez ellen? Itt a kérdés nem gyakori, hanem sok! Kiváncsi vagyok válasz van e?!



2018. szept. 17. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Dascher ről hallottam.

De nem ezt amit mondasz.

Valami link?

2018. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!