Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem vettek fel egy jol...

Ha nem vettek fel egy jol fizeto gyarba munkasnak engem es en mndenkepp oda akarok menni akkor erdemes konyorogni azert hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
a kornyeken az osszes gyar csak ilyen 90 netto fizetest ad max 120-130ezret lejobb esetben. ahova most akartam menni ott negy muszakban 180-190 ezret adnak tisztan es irtam naluk tesztet es nem hivtak pedig tudtam a feladadokat. mi csinaljak?? meg a szrabb gyarakba se vettek fel de en ide akarok most mar nagyon.

2018. szept. 29. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, nem érdemes.
2018. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Sírhatsz de nem fognak akkor sem felvenni. Magadat szégyeníted meg.


"Tudtam" Lehet csak azt hitted. Közben meg nem feleltél meg az elvárásoknak.

2018. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ha én is bekönyöröghetem magamat egy menő vállalat vezetőségébe. Ez nem így működik. Okkal nem vettek fel téged.
2018. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Azért nem vettek fel, mert nem bizonyultál kellően jó munkaerőnek.

Ezen a sírás és könyörgés nem változtat.

2018. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

"meg a szrabb gyarakba se vettek fel de en ide "


Most dicsekszel?

2018. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem érdemes, de még annál is inkább nem fognak felvenni.
2018. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lecumizod a főnököt,akkor megvan az esélye hogy felvesznek
2018. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
32%

Sajnos egyet kell értsek azzal, hogy a könyörgéssel csak feleslegesen aláznád meg magad (jártam már hasonlóan).

De kedves fentiek! Ha valaki segítséget kér, azt még meg is kell alázni?! Ti még sose buktatok egy állást, amit nagyon szerettetek volna? Ha igen, pontosan tudjatok, hogy ez milyen rossz és akkor lehetnétek megértőbbek! Ha pedig még nem (nem is kívánom ezt senkinek se!), akkor meg aztán milyen jogalapon ítélkeznétek, amikor azt se tudjátok, ilyenkor mit él át az illető?

Azért, mert esetleg diplomás vagy, vagy akár nem is, de minden tök jól ment az életedben, még semmivel se vagy több akár a kérdezőnél, akár bárki másnál, hogy ilyen megalázóan kommentelhetnél!

2018. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as vagyok.

Kérdező! Bocsánat, az előbb semmi értelmeset nem tettem hozzá a kérdésedhez.

A helyedben keresnék másik melót, ide már kétlem, hogy felvennének. Nem tudom, mi a végzettséged, ha van szakmád, akkor biztos találsz nettó 180 körül munkát.

Ha pl. csak érettségid van, akkor körülnézhetnél a gyárakon kívül más területeken is. Pl. kereskedelemben több pozícióba is mehetnél. Valahol csak minimálbért kapsz, de láttam én már 180-200 (valahol csak bruttó, de néhol nettó, legalábbis a hirdetésben) plusz bérpótlékos állásokat is pl. pénztáros vagy árufeltöltő pozíciókban.

Több olyan munkakör van, ahol előzetes tapasztalat és szakirányú végzettség nem elvárt (legfeljebb előny), hanem helyben betanítanak, viszont itt tanulásra fogékonynak és terhelhetőnek kell lenni. Ha szerencséd van, találhatsz valamit 180 felett.

Nézz körül álláshirdető online felületeken (pl profession.hu, indeed, workania, jooble), ott elvárásaidnak és végzettségednek megfelelő, általad beállított szűrő alapján kereshetsz munkalehetőségeket.

Sok sikert!

2018. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!