Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ez a profession...

Normális ez a profession álláskeresö oldal? Most akkor elkuldte vagy sem?

Figyelt kérdés
letoltottem mobilra az alkalmazásukat, be is jelentkeztem. Neztem az állásokat egyet el is mentettem gondoltam magamban majd késöbb gépröl jelentkezem rá. erre most beléptem a profession fiokomba gépröl és ott van hogy elkuldte kétszer is. viszont megneztem az email cimemet is és ott meg jött egy email hogy ön elmentette ezt az állást viszont még nem jelentkezett, jelentkezzen most. most akkor mi van?? elkuldte vagy sem?? és mi az hogy csak ugy magatol elkuldi kétszer is?? önéletrajzom fel van töltve de lett volna szöveg is amit nekem kellett volna megirni. oda mit irt ez a fos vajon??
2018. okt. 2. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor elküldtem a jelentkezést, kaptam egy emailt, hogy sikeresen jelentkeztem az adott állásra és benne volt a szöveg meg a csatolt fájl is, hogy lássam mit küldtem el.


Amúgy az alap szöveg egy sima duma, hogy tisztelt hölgyem/ uram, az önök által meghirdetett xy állásra szeretnék jelentkezni, ha felkeltettem érdeklődésüket, jelezzenek vissza.

2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Masik allasnal en is kaptam olyan emailt amirol irsz. Csak ott en kuldtem el a jelentkezest sajat kezuleg. Most meg magatol elkuldte ketszer is. Most csak olyan emailt kaptam hogy meg nem jelentkeztem. A profession fiokba meg azt latom ketszer is elkuldte. Ezt a mobil alkalmazast ezt szerintem le is torlom de elotte irok rola velemenyt az aruhazban.
2018. okt. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!