Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha műszakban dolgozik valaki,...

Ha műszakban dolgozik valaki, hetente van a váltás vagy hogyan? Pontban ott kell lenni, vagy nem gond, ha valaki 5 perccel később lépteti be magát?

Figyelt kérdés
A tesóm állandóan elkésik, ilyen 5-10-15 perccel később megy be... Meg gondolom át is kell öltözni... Ezt mennyire tolerálják a továbbialban?

2018. okt. 26. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond,csak van ahol egy órát levonnak egy ekkora késésért.
2018. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hetente volt váltás. Reggeli-délutáni-esti. 20 percel korábban kelett menni hogy át tudjak rendesen öltözni és lemenni. Ha késtem volna akkor levonnak egy fél órát plusz egy jó nagy letolást kaptam volna, hogy mit képzelek magamról. Sosem késtem és csak a nyáron dolgoztam ott. Gyári munka volt ott biztos nem tolerálnák.
2018. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A testvèred tényleg mindig elkésik?
2018. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden nap, ez a második hét
2018. okt. 26. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az elsők közt lesz leépítéskor.
2018. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked ezt ő mondta?
2018. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom, mikor megy el itthonról
2018. okt. 26. 23:17
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként karbantartó, az mellett folyton tud Facebookozni? Mert állandóan fent van, nem szakad meg.


Nem rosszándékból írom, csak azt hittem, durvábban megy a gyárban, nem ilyen laza a munkakör.

2018. okt. 26. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel nincs ember ezért gondolom ezek a késések nem jelentenek nagy gondot, attól mert mindig fent van attól még dolgozik vagy is legalább is én azt teszem, de nem szakadok meg gondolom õ sem, nem kapcsolja ki a netet ennyi, egyszer egész nap azt motatta a Facebook hogy fent vagyok, pedig csak a net volt be kapcsolva, nállam sem volt a teló, aztán este mikor meg néztem az egyik ismerõsöm, írta vagy 100x írjak már vissza..

Nem mindig dolgozik a karbantaró sem.

2018. okt. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!