Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik vki élelmiszeripariba...

Dolgozik vki élelmiszeripariban minőségügyisként?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulom ezt a szakmát jelenleg, de mellett dolgozom is benne, de a zsamárlétra alján, laboros vagyok. Most akard egy másik munkalehetőség, magasabb poícióba. A munkakör még nem teljesen tisztázott az átalakítások miatt, de annyit elmondtak, hogy a monitoringra való felkészülsétben kell segédkezni, reklamációk kooridnálást, specifikációk stb.


Ez pontosan hogy néz ki? Vevői reklamációkkal sosem foglalkoztam, nem tudom hogy ez hogy néz ki


2018. nov. 6. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én laboros vagyok, specikkel a laboránsunk foglalkozik, reklamációkkal a laborvezetőnk, Monitoring, koordináció, megrendelők írása az én feladatom, a meós kolléganők pedig minden mást.

Volt már nálunk egyetemista, de ők nem kaphattak ilyen munkát, ezért javában telefont nyomkodtak.

A labor pedig NEM a szamárlétra alja, nálunk dolgozik diplomás a szalag mellett is. Én is diplomás vagyok, mondjuk ez hozzáállás kérdése, hogy kinek mi az alja.

2018. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy a szamárlétra alja, hogy én élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnöknek tanulok, annak kb. ez az alapja, hogy most mint laboros belelátok a dolgokba, de ennél azért csak felfelé szeretnék lépkedni. Csak suliban nem igazán tanulunk ilyet, de a munkakörhöz meg kelleni fog.


És a monitoring és koordináció alatt mit csinálsz? Én mint laboros a gyártásközi ellenőrzéseket csinálom csak. A laborvezető meg nem tudom, mert nem igazán látni dolgozni sajnos. De nálunk van QC/QC menedzser is

2018. nov. 11. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!