Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akit támogatás miatt vettek...

Akit támogatás miatt vettek fel az adott munkahelyre, meddig dolgozott ott?

Figyelt kérdés

Már az interjún kijelentette a főnök, hogy 25 év alatti regisztrált munkanélküli pályakezdőt keresnek,mert fel szeretnék venni a támogatást,hiszen akkor nem kell annyi járulékot fizetniük.

Engem választottak a munkára, viszont jövő ősszel leszek 25 éves. Nagyon félek,hogy hamar el fognak küldeni majd és ismét munkanélküli leszek.

Akik voltak ilyen helyzetben kérem ők válaszoljanak,hogy meddig dolgoztatok az adott munkahelyen?


2018. nov. 9. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Akit konkrétan tudok, azt 1 évre vették fel, mert ennyi időre kötötte a vállalkozóval a munkaügyi központ, vagy mi a neve a szerződést és addig kapták utána a támogatást.

Kérdezz rá a főnöködnél, hogy meddig számíthatsz a munkára.

Remélhetőleg nem fog sumákolni, vagy hazudni.

2018. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jövő héten megyek szerződést aláírni, mindenképpen megkérdezem. De gyanítom akkor nekem is valami ilyen lesz, mint amit írtál.

Köszönöm szépen a válaszod!

2018. nov. 9. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan fel ev utan ki is rugtak. Szerencsere.
2019. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem szeptemberig van szerződésem. Szóval amíg a támogatás tart. Utána mi lesz azt nem tudom még.
2019. jan. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!