Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az volt élete álma, hogy kukás legyen? Milyen képzést végeztetek el hozzá, és miért akartatok kukások lenni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Emlékszem, a történelemtanárom azt mondta egyszer, hogy kukás akart lenni kiskorában.
2018. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

engem olyanok érdekelnek, akik 18 évesen vagy később, tehát már felnőttként döntöttek emellett, és kukásként is dolgoznak.


a gyerekeknél más, gyakorlatilag csak a narancsszín kezeslábast veszik ebből a munkából észre meg a nagy autót.

2018. nov. 17. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Én 2 évet nyomtattam Londonban. Életem alma várt valóra. Büdös voltam még koszos, a bakteriumokrol nem is beszélve.

Fizikailag is nehéz, meg napi több km gyaloglás.

Te tényleg ennyire hülye vagy a témához, hogy ilyet kérdezel, vagy troll kérdés volt?

2018. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as mi az, hogy hülye, mit képzelsz te magadról, hogy így beszélsz?



azért, mert megkérdeztem, hogy miből áll a szakképzés?


vagy megkérdeztem, hogy ki miért akart kukás lenni?


egyik kérdésemre sem válaszoltál, ha már itt tartunk.

2018. nov. 17. 23:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Kukás szerettem volna lenni kiskoromban az autó miatt, de más tevékenységet választottam a végén.
2018. nov. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Milyen szakképzésről beszélsz, egy 10 perces training volt az első reggelen, megmutattak hogy ez a gomb emeli a kukát, ez a gomb a vészleállító. Elmondták, hogy ne lépj ki a kocsi elé, mert épült, és meghalsz.

Alairattak egy csomó papírt aztán mennyel.

4 általános bőven elég ehhez a munkához.

2018. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Kukás szerettem volna lenni kiskoromban az autó miatt, de más tevékenységet választottam a végén."


te most ugyanaz vagy, aki Londonban volt kukás? mert ugyanúgy 62%-os válaszoló vagy. csak hogy ne keverjelek össze.

2018. nov. 18. 13:59
 8/15 A kérdező kommentje:

#6


te vagy a londoni munkatapasztalattal bíró.


azért kérdezem, mert kevés ismeretem és zéró tapasztalatom van erről a területről, ami neked egyértelmű, másnak nem biztos.


amíg 2 éven át kukás voltál Angliában, a magyar ismerőseidnek megmondtadd, hogy kukás vagy, vagy valami mást mondtál?


arra célzok, hogy ciki volt erről beszélni, vagy nem?


és ha mondjuk lányokkal randevúztál, nekik elmondtad, hogy "kukás vagyok"? ha igen, mi volt rá a reakciójuk?


és végül: el tudod képtzelni, hogy valakinek felnőttként az legyen az álma, hogy kukás legyen? csak mert kicsit kiosztottál tegnap, és azt mondtad, hülyéket kérdezek.


sok gyerek akar kukás lenni, DE mit gondolsz, felnőttként lehet ez egy vágyott munka, találkoztál olyanokkal,akik felnőtt fejjel arra vágytak, hogy kukások legyenek, és azok is lettek, vagy inkább a különböző kényszerek (anyagiak, alacsony képzettség stb.) miatt kötnek ki az emberek ennél a munkánál?

2018. nov. 18. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Ehhez nincs külön képzés; ahogy az egyik válaszoló írta, 10 perces training, aztán rahedli papír aláírása és csókolom. Az interjún se tesznek fel kérdéseket, hogy pl miért szeretnél kukás lenni. Elmondják mennyi a fizu meg mikor kezdesz.
2018. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 9


te is kukás voltál/vagy?

2018. nov. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!