Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dec 1. ledolgozós szombat -...

Dec 1. ledolgozós szombat - mely napot dolgozzuk le?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 09:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Dec. 24.
2018. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

És akkor az iskolákban miért lesz tanítási nap dec 1 mikor dec 21től téli szübet van, tehát már dec 24 is bőven a téli szünet?

Mit dolgoznka le a sulikban- azt a dec 24-et amikor amúgy se mennének?

2018. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindenki ezt kérdezi... Írjunk a minisztériumnak tömegesen, és magyaráztassuk el, mint öntudatos diáksereg. Benne vagytok?
2018. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
Remélem, ez a sok szombati munkanap nem előszobája annak, hogy előbb utóbb majd bevezetik az állandó kötelező szombati munkanapot... Azt is eltűrné ez a nép?!...
2018. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

". Írjunk a minisztériumnak tömegesen“


Nem írok én sehova egyszerűen nem megyek be aznap aztán csá.

És még be se fognak írni hiányzónak. bakker a legutolsó dolgozós szombaton se voltam benn és én hülye még vittem az orvosi igazolást- és kiderült be se írtak mert az a tanár akinek be kellett volna írnia szart az egészre mert az osztály 90%-át be kellett volna írnia hát azt mondta nem ír be senkit.... ennyi.


De azért egy részletes magyarázatot szívesen vennék mit is dolgoznak el a sulik dec 1-én ha már dec 24-e se munkanap. Mit dolgoznak le, ami amúgy is szünet lenne?

2018. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

"Nem írok én sehova ... De azért egy részletes magyarázatot szívesen vennék mit is dolgoznak el a sulik dec 1-én ha már dec 24-e se munkanap. Mit dolgoznak le, ami amúgy is szünet lenne?"


Ha igazi választ akarsz, az illetékesektől kéne megkérdezned. Ha viszont nem veszed a fáradságot, hogy nekik megírd ugyanezt a pár sort, akkor hiába okoskodsz itt.

2018. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

"nem megyek be aznap aztán csá.

És még be se fognak írni hiányzónak. bakker a legutolsó dolgozós szombaton se voltam benn és én hülye még vittem az orvosi igazolást- és kiderült be se írtak mert az a tanár akinek be kellett volna írnia szart az egészre mert az osztály 90%-át be kellett volna írnia hát azt mondta nem ír be senkit.... ennyi."

Ennyi volt. De ebből nem következik, hogy most is ennyi lesz...

2018. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

" Azt is eltűrné ez a nép?!...“


Ez a nép itt Orbanisztánban BÁRMIT eltűrne sőt még tapsolnának is hozzá..... és még meg is magyaráznák hogy ez voltakép nekünk jó....

2018. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
Miért 1.-jén kell ledolgozni 24.-ét ?Ezidáig mindig úgy volt, hogy előtte való héten szombaton kellett ledolgozni az adott szünnapot. Milyen jó, hogy itt Hollandban nincs ez a ledolgozós hülyeség. Ha egy ünnepnap mondjuk keddre esik, akkor a hétfőt valahol automatikusan megadják, valahol meg nem. Ennek mindenhol így kellene működnie.
2018. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

"a hétfőt valahol automatikusan megadják, valahol meg nem"

Itt legalább kiszámítható, hogy mi hogyan lesz.

2018. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!