Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is bekavarnak a munkáto...

Nektek is bekavarnak a munkátokba kollégák, felletesek? Megéri ez? Váltsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkeseredtem az utóbbi hetekben nagyon. Emberekkel dolgozom,ami nagyon nehéz. Dolgozom(betegem) egy nénivel,akinek bekavart egy másik kolléganő,ami miatt kényes helyzetbe került az illető. Rám kente az egészet,ellenem lett fordítva,én vigyem el a balhét..egész nap hívogat az illető,amiben azt hallgatom,hogy én mekkora barom vagyok. Lelkileg nagyon megvisel,hiszen rosszat soha nem akarok az embernek.Utálom az olyan embereket,akik másra kenik a hibákat és,hogy mentsék a bőrüket mást hibáztatnak.

Lelkileg megterhelő a munkám,amit végzek így is.A főnőkőmtől kértem segítséget,aki konkrétan lesz@rta.Utána jár mit tehet,ha lesz ideje ennyi,de mellettem áll.Ez annyiba is maradt,továbbra is engem terrorizálnak lelkileg.

Minimálbérnél picivel keresek cska többett..a munkáltatómról nem is beszélve..a munkaruha az nála férfikabát.Én nő vagyok...cipőnek meg berendelt egy olyat,amit az építkezéseknél szoktak használni...komolyan mondom vicc.

Menekülnék..más szakmát választanék,de már nem vagyok idős ahhoz,hogy újba kezdjek bele? Fogalmam sincs merre induljak el.


33/N


2018. nov. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"a munkáltatómról nem is beszélve..a munkaruha az nála férfikabát."


Munkáltató nem köteles munkaruházatot biztosítani, egyéni védőeszközöket, ami (lásd cipő) meg is kaptál.

2018. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt még árufeltöltőként is megkeresel vagy postán, amihez meg végzettség sem kell. Keress egy másik, nyugisabb állást és közben képezd át magad. Alapvetően semmi értelme úgy szakmában dolgoznod, hogy alamizsnát kapsz.
2018. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!