Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vegyek karàcsonyra kèt...

Mit vegyek karàcsonyra kèt kolleganőmnek ha utàlom őket?

Figyelt kérdés

Nègyen vagyunk kollegàk , ebből kettőt utàlok, a harmadikkal elèg jòban vagyok. A màsik kettőre egy forintot se költenèk , de itt hagyomàny èvek òta, holott a többiek se szivlelik egymàst, csak nincs egymàs szemèmbe mondva.

Milyen olcsò, megùszòs ajàndèkot javasoltok ?

24/L


2018. dec. 7. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is utálom őket, nem veszek semmit nekik, akkor se ha ők adnak, pedig nálunk is hagyomány az öregebbeknél.

Ha kaját adok, vagy bármi kozmetikumot, félek, hogy baja lesz tőle, vagy azt hazudja, hogy baja lett tőle, aztán meg ott fog sírni nekem.

Amit tőlük kapok, azt meg kidobom. Nem értem minek vesznek ajándékot, miközben év közben mindent megtesznek, hogy ellehetetlenítsék a munkámat.

2018. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!