Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1hónapja már benne vagyok a munkavilágában. ez az első munkahelyem.

fizikai munkát végzek éjszakai műszak 12óra...

Igazából soha nem szoktam hozzá a fizikai munkához, viszont jó felépitésű vagyok birok nagy súlyokat cipelni...viszont nagyon könnyen elfáradok:/


Igazából csak annyit szeretnék tőletek kérdezni hogy ha nem tetszett a munka amit végeztetek váltottatok vagy maradtatok egy helyen?

Nagyon feszengek,rendesen félek bemenni már munkahelyre mivel nagyon nincs kivel beszélgetni és munka is dögivel van:/


Pénz terén: nekem mondjuk abszólut megéri

14nap éjszaka12óra = 140.000

de amit mondtam az már nem...:/


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 14. 03:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkáltatók jól értenek ahhoz hogyan zsigereljék ki az munkaválalót.

Ennyi erővel dolgoztathatnának 7 napot éjszaka24óra=140.000

2018. dec. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több dolognak kell összejönni hogy az ember megmaradjon egy helyen, már ha a munkavállaló oldalt nézzül.


Vegyünk pár példát:


1. normális hangnem az emberek között, ha ordibálnak, meg megy a lökdősődés, annak sok értelme nincsen, amúgy is a nyugodt hangnem a megfelelő, hosszú távon is ez jó egy cégnek.


2. normális kezdő fizetés, ami emelkedik, plusz autó, mobil, ilyenek, ha pl. mindenki kolléga nagyobb több szintes házba költözik, plusz minden évben vesz új autót, az én fizetésem viszont nettó 120.000 plusz ha kérek többet akkor "nincs rá keret", na akkor onnan lépek le mint a huzat azt csáááá.


3. normális munkaidő, lehessen pihenni, sok olyan ember van, aki drága autóval szaladgál, nyaralgat, plusz lakása is van, de munkahelye nincsen, na akkor hogy van ez? Szal én bejárok melózni de csak akkor töröm össze magam, ha más is legalább valahova bejár melózni, de nem?


És még lehetne sorolni.

2018. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!