Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális, aki...

Szerintetek normális, aki ilyet mond?

Figyelt kérdés

Az utóbbi állásinterjúm nem ment valami jól, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy az interjúztató fószer azt mondta, hogy szerinte azt kellett volna mondanom nekik, hogy akár ingyen is dolgoznék nekik 1 hónapot, hogy nézzék meg mire vagyok képes. Merthogy ő(k) annak idején így csinálták.

Mire jó hazudozni?

Ki az a hülye, aki ingyen dolgozna úgy, hogy utána nem is biztos, hogy felveszik?

Ezt még akkor sem mondanám, ha ez lenne az álommunka számomra.



2018. dec. 18. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de elég sokan vannak ilyen debilek.


"kedvencem" az is, hogy jó szr meló, szrért-húgyért, de gyere ide, mert egy nagyszerű dolog részese lehetsz!

2018. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1


Igen, az is "jó". :)

Tudom, hogy motiváltnak kell lenni, meg be kell nyalni nekik, de egyszerűen ha csak a pénzért meg még max. a tapasztalat miatt kéne a meló, akkor nem tudok hozzá lelkes pofát vágni, és lehazudni a csillagokat is az égről. De ők elvárják.

2018. dec. 18. 11:40
 3/13 A kérdező kommentje:

Amúgy a fószer szerintem komolyan gondolta, mármint nekem úgy jött le, hogy azt akarja bemesélni, hogy ő valaha is dolgozott ingyen, de tudja, hogy ma már nem lehet jogilag megcsinálni.

Szerintem sose lehetett, de javítson ki valaki, ha tévedek.

2018. dec. 18. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is állást keresek, nekem is volt pár ilyen maki majom.


1. példa:


Elmegyek egy céghez, előtte felhívtak menjek be, mondta a fickó a telefonba hogy fizetés x nettó összeg.


Na beszélek velük, kérdezi a fickó mennyi lenne a fizetési igényem.


Mondom neki mi van? Ti mondtátok hogy x nettó, amit mondtatok.


Na erre látom a csávón ez nem tetszik neki, elkezdi magyarázni hogy az nem nettó hanem bruttó összeg.


Na mondom ennyit rólatok, azt mondták majd jelentkeznek, ez volt 2 hete, szal ez még a hab a tortán hogy össze vissza kamuztak, meg hogy majd "értesítenek", ennyit a kamu emberekről.

2018. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen létezik? Az szép. Ilyen helyen akkor se akarnék dolgozni, ha felvennének.
2018. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap ingyen munka?? A "próbanap"-ot is ki kéne fizetni....

Esetleg hivatalosan önkéntesként, de önkénteseknek is illik adni valamit....

2018. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lőcs?

Ez már túlzás.

Ingyen munka?

És akkor miből éljen az ember.........

Ez már nevetséges.

Az illető meg valami álomvilágban élhet.

2018. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, amúgy sok álláshirdetésben is lehet látni,hogyha valami komoly error kockázatok vannak....


múltkor olvastam olyat, hogy beleírták az álláshirdetésbe, hogy ingyen van az ásványvíz.... hú vazze, hogy oda ne rohanjak mi előnyöket sorolnak fel, lehet ott megkérdezik azt is a delikvenstől, hogy oké-oké, hogy ingyen lehet inni az ásványvizet, de ugye nem akarja őket kiinni a vagyonukból vele? :D


de van sok-sok nüansznyi dolog

2018. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

A kedvencem,a miért vegyük fel magát típusú kérdések?

Mert ti hirdettétek meg az állás?

2018. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ökörködés.
2018. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!