Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bárdi autónál milyen dolgozni...

Bárdi autónál milyen dolgozni mint kiszállító?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekelne. Milyen a fizetés? Milyen a munkaidő beosztás? Minden héten hétfőtől szombatig kell dolgozni? Mennyi a fizetés? Mennyit kell menni egy nap átlagosan?

2019. jan. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt nálunk nagy a munkaerő hiány állítólag, főleg autós cégeknél. Én folyton jelentkezek oda 3 éve vezetek teherautó jogsit is csinálom, érettségim van és az alkatrészeket is ismerem. Már ötödik alkalom, hogy elutasítanak.


130 körül keresel , nem fogod tudni, hogy hová, mennyit mész , húzós, pörgős munka melyt szombaton is művelni kell, de van aki ilyen munkára vágyik, mint én. Nekem az autók az életem, de műszaki rajzolni nem tudok, ezért maradna eme meló kezdésnek, de ez se jön össze. :D vicces.

2019. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátom értékesítő a Bárdinál, de jóban van a kiszállítókkal. A kiszállítók nem kapnak annyi fizetést, mint az értékesítők. (Az értékesítők elérhetik a nettó 200-at, ha jól teljesítenek, míg a kiszállítók csak 140 körül.) Viszont alacsonyabb végzettséggel (akár érettségi nélkül) is felvehetik őket és nem kell kéthetes tanfolyamra menniük Budapestre, mint az értékesítőknek. Órás körökben történik a kiszállítás, nagyon kell sietni, ha épp sok cuccot rendeltek az adott körben. Naponta 30-60 percük van ebédelni. Az értékesítők kétheti beosztásban dolgoznak: egyik héten a bagázs fele kb. 6:30-tól 16:00-ig dolgozik, a másik fele 08:00-tól 17:30-ig. Következő héten fordítva. Ugyanígy egyik héten csak a fele társaság dolgozik szombaton is, a másik héten pedig a másik fele. Nem tudom, hogy ez a kiszállítókra is érvényes-e, de lehetséges.

Pár havonta jön új ember, mert néhányan nem bírják a melót, de akik több ideig ottmaradtak, azok összességében szeretnek ott dolgozni. Illetve aki évek óta kiszállító és jól teljesít, az üresedés esetén jelentkezhet értékesítőnek. Ilyenkor Budapestre kell mennie egy elbeszélgetésre és ha ott megfelel, meg is kapta az állást. Persze, csak azzal a feltétellel, ha a közeljövőben induló értékesítői képzést sikeresen elvégzi.

A céges autókkal kell vigyázni, mert sűrűn van baleset és azt ugye a kiszállító béréből vonják le, ha nem bizonyított, hogy vétlen. Illetve ha valaki valamit ellop a szállítás során vagy a raktárból, akkor a cég szépen kollektíven levonja annak az árát az összes értékesítő és kiszállító béréből. Volt rá példa, hogy 400 ezer értékben tűnt el, nem örültek neki szerencsétlen ártatlan dolgozók.

2019. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!