Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezés munkára személyese...

Jelentkezés munkára személyesen? Segítség!

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy személyesen hogy működik ez? Mert pl. online elküldöm az önéletrajzom és utána keresnek telefonon Stb. Egy ruházati üzletbe szeretnék jelentkezni, de nem tudom kit keressek, mit mondjak. Cseppet bátortalan vagyok, azért kérdezem meg, hogy magabiztosabb legyek egy kicsit. Segítségeteket előre is köszönöm! 20/l

2019. jan. 13. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon mástól nem tudsz segítséget kérni, mint az ott lévő eladóktól.
2019. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a boltba, és az eladónak megmondod, hogy az álláshirdetésre jöttél. Ki fogja neked hívni a főnököt vagy téged beküld hozzá. (Egy eladónak nem szabad félnie az emberektől.)
2019. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj be az üzletbe, megmondod a meghirdetett állásra szeretnél jelentkezni. Kérdezd meg akár az eladótól kit kell keresni. Aztán már csak a részleteket kell megbeszélned az illetékessel.
2019. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos nincs meghirdetett állás ajánlatuk, ezért is kérdeztem, hogy hogyan működik. Esetleg így teljesen feleslegesen vinném be az önéletrajzomat?
2019. jan. 13. 16:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Szerintem annyit megér ha ott szeretnél dolgozni, hogy akkor megkérdezed nincs-e szükség eladóra. Vinném magammal az önéletrajzomat, hátha szükség lesz rá.

2019. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezeket szerettem volna megtudni, mert jobb, mint akkor ott hebegni-habogni. :)
2019. jan. 13. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem hirdettek állást, akkor nincs szükségük emberre. Ha szükségük lenne, kinn lenne a kirakatban.
2019. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Attól még próbálkozni lehet.
2019. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Csak ügyesen! Ha nálad az önéletrajz legalább látják, hogy felkészült vagy.

Sok sikert! :)

2019. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki vette a fáradtságot és segített! 😊
2019. jan. 13. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!