Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen esetben mi lenne a...

Ilyen esetben mi lenne a legjobb döntés/eljárás?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem több diákmunkára. Egy -a jövőbeni szakmámat (mérnöki) tekintve- jónevű céghez mehetnék adminisztratív gyakornoknak, közel van és eddig elég szimpatikusnak tűnt, de már van adminisztratív gyakorlatom, és ha kiválasztanának máshova (gyakorlatiasabb munka, jobban is tetszene, bár nem tudom hogy maga a cég és a légkör milyen ott, messze is van) akkor lehet hogy jobban mutatna az önéletrajzomban hogy nem csak adminisztráltam. Viszont -mivel azt hittem hogy nem lesz más munka, kapkodtam- már rábólintottam az adminisztratív munkára, kiválasztottak, alá még nem írtam a szerződést meg ilyenek, de (ha kapnék más ajánlatot, ami nem biztos hogy pár nap alatt kiderül) nem merem visszautasítani, mert ha később esetleg dolgozni szeretnék nekik lehet megjegyzik a nevem (nem lehet összetéveszteni másokéval) és hogy úgy mondtam vissza hogy telefonban azt mondtam hogy elvállalom.

2019. jan. 17. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy egyedül a fizikai távolság, mint pozitívum szól az első cég mellett. Innentől kezdve...
2019. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a fizikai távolság, meg amelyik osztályon végezném a munkát az simán lehetne a jövőbeni munkahelyem, és ez a cég híres a munkavállalói elégedettségről, jó légkörűnek mondják, elég stresszes vagyok, idd nagy valószínűséggel nem kéne gyomorgörccsel bejárnom. Csak hogy mondjam le ha már rábolíntottam?
2019. jan. 18. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán le tudod mondani, amilyen formában szeretnéd. Az már más kérdés, hogy ezek után újra felvennének-e oda. Én úgy vagyok az élettel, hogy ha teheti valaki, minél több helyen próbálja ki magát, aztán amelyik nagyon tetszik, az legyen hosszútávú, akármiről is van szó.
2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!