Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beirtam az Auchan panaszkonyve...

Beirtam az Auchan panaszkonyvebe az elado stilusa miatt, lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Azon tul hogy a vevoszolgalati kollegano aki miatt a panaszt tettem, flegman alairta.
2019. jan. 22. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2019. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

El se olvassa senki.

Ott meg nem a társadalom krémje fog dolgozni, örülnek, ha összekaparnak egy boltra való embert, aki elmegy oda azért a pénzért. A vásárló úgyis bemegy, ha le is köpték előző nap, mert akcijó van.

2019. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Fogalmam sincs.


Én egyszer a Debreceni dechatlonban írtam bele. ~1 hónapra rá kaptam tőlük egy levelet hogy utánajártak az ügynek és letek következmények. Nem tudom hogy valóban így történt e de nagyon boldog voltam hogy mégis csak ér valamit a szavam

2019. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én még csak pozitív esetekben írtam, amikor meglepően jófejek voltak velem. Mindig kaptam választ.

Szerintem van következménye.

2019. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen fogsz kapni levelet tőlük arról, hogy elolvasták a bejegyzésed, kivizsgálják az ügyet. De ez nem azt jelenti, hogy elmarasztalják a kolléganőt, pláne nem, hogy valószínűleg nem fogja elismerni, hogy bunkó volt. Majd lehet, hogy ő meg téged hibáztat, mást állít, azt, hogy hazudsz. Úgysem lehet kideríteni, hogy kinek van igaza. Szóval ennyi.
2019. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha fogadni kéne, én sem mernék arra tippelni, hogy lesz következménye.

Én egyszer egy helyettes postás ellen tettem panaszt, mert nem csak hogy nem hozott ki egy fontos csomagot, de még értesítőt sem hagyott róla.

Úgy tudtam meg, hogy van egyáltalán csomagom, hogy rá köövetkező héten az állandó postás már hagyott cetlit egy másik csomagról.

Akkor azért a másodikért bementem a postára, ott derült ki, hogy az első is ott várt rám. Szerencsém volt, így nem küldték vissza.


Akkor annyi foganatja lett, hogy kaptam egy levelet, amiben "kivizsgálták" az ügyet, vagyis megkérdezték a postást is, hogy mi történt valójában. Ő meg persze letagadta, hogy nem hagyott cetlit.


A levélben kb úgy fogalmaztak, hogy ugyan nem állítják, hogy hazudok, de...

De ők akkor is inkább a postásnak hisznek. Ennyi volt a lényege az egésznek.


Azért szurkolok, hogy hátha a te esetedben korrektebben utánajárnak, és nem hagyják annyiban.

2019. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan nem eladó vagyok, de ügyfelekkel dolgozom. Általában minősíthetetlen hangnemben beszélnek az emberrel. Az oké, hogy azért vették fel, hogy segítsek az ügyeikben, na de nem a lábtörlőjuk vagyok, már bocsánat. Nyilván kivizsgáljak a panaszod, de gondolhatod, hogy azért ő is meg lesz kérdezve az esetről és nem a te szavad a szentigazság.
2019. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Következmény alatt kirúgást értesz? Azt nem hiszem, hiszen erős munkaerőhiány van náluk is. De ki fogják vizsgálni a helyzetet, aztán majd te is kapsz levelet róla.
2019. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor olyan helyen dolgoztam, ahol volt panaszkönyv, ott jókat derültünk némelyik beíráson. Amúgy választ küldtek a beírónak.
2019. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos függ a hatalmas sérelemtől is, amit okozott.
2019. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!