Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büdösnek tart? Ha igen, akkor...

Büdösnek tart? Ha igen, akkor miért nem mondja a szemembe?

Figyelt kérdés

Minden nap tisztálkodó, minden másnap hajatmosó, dolgozni indulás előtt is fogatmosó, tiszta ruhát hordó lány vagyok. Van párom, tehát ha büdös lennék, tuti szóvá tenné, de szerinte jó illatom van, mégis az egyik munkatársam olyanokat mond, hogy "na, kinyitotta a száját", "nem megyek oda enni, mert felfordul a gyomrom", "nem megyek oda, hogy szagolgassam" meg ilyesmi. 5 napja dolgozok ott, biztos vagyok benne, hogy nem vagyok neki szimpatikus, szerinte(meg akikkel jóban van) kezeltetnem kellene magam, mert hülye vagyok.


Persze lehet az vagyok, de ha tisztálkodok, miért beszél úgy, mintha büdös lennék? Ha büdös vagyok, miért nem szólt még soha senki emiatt?


Már olysn rosszul érzem magam emiatt, hogy vettem új dezodort (golyósat használtam, de ma vettem sima spray-t), gondolkodtam, hogy veszek rágót és hiába fáj a növő bölcsességfogam tőle, rágózni fogok. Vagy nem tudom...mit kellene tennem? Elég nagyszájú csaj, miért a hátam mögött mond ilyesmit?


2019. febr. 7. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehet hogy szájszagod van? Az elég kellemetlen lehet másoknak persze nyilván nem így kellene viselkedni-e a munkatársadnak! Megmondhatná négyszem közt is hogy ezzel kezdj valamit mert neki kellemetlen és ennyi! Rossz lehet ilyen emberekkel együtt dolgozni persze tudom hogy ez csak kényszer hogy fent tartsuk a nyomorult kis szánalmas életünket

....

2019. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de akkor más miért tud velem beszélni? Direkt úgy megyek el, hogy fogat mosok, de neki már reggel baja van, pedig kb előtte fél órával mostam fogat. Beteg vagyok, ez igaz, de egy torokgyulladás annyira nem vészes, hogy menekülnie kelljen meg bunkónak lennie. Egyébként fogalmam sincs, hogyan ellenőrizzem vagy mit csináljak.
2019. febr. 7. 19:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Na meg akkor kapnék puszit attól, akivel élek? Szerintem nem, hiszen ha hagymát eszik pl, én is észreveszem, ő is érezné, hogy büdös vagyok.
2019. febr. 7. 19:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny valamire. Kinézet, státusz, fizetés.... Nyilván nem te vagy büdös, hanem ő paraszt. Csak 5 napja vagy ott, így engedd el a dolgot. Amikor kezdtem mostani munkahelyemen minden voltam szó szerint. Csöves, büdös, homokos, bunkó. Egyik sem vagyok úgy érzem. Aztán mire megismertek már késő volt, lefaragtam őket sorjában. Azt javaslom ne változtass magadon, mutasd magad odabent is boldognak, fesztelennek. Majd meg fog bolondulni...
2019. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazabol harom opcio letezik.

1/Uj hus vagy es probal tesztelni mert tipikisan olyan aki szereti bactatni az ujakates megalazni es egy nagypofaju aki belul ures.


2/ Valoban volt szajszagod meg ha nem is vetted eszre es lehet hogy csak egyszer, es ez megmaradt benne vagy mindig.


3/. Feltekeny es irigy rad mert szebb vagy vagy csinosabb, felti a koncot maga elol es fel hogy elveszed a rivalda fenyt elole ami eddig nala volt,ezert probal lejaratni masok elott.


Amugy kerdezd meg vagy verd orrba, esetleg keress egy gyenge pontot vagy te is talalj ki ra valamit es hangoztasd. Akinek ekkora feltunesi viszketegsege van valoszinuleg nem kap eleg figyelmet amit akarna. Feltekeny irigy picca es kesz.

2019. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Lehet hogy csak szimplán nem bír téged mert új vagy esetleg irigy rád de mert mondjuk szebb vagy! Manapság olyan szemetek az emberek...Esetleg ha beolvasnál neki hogy ne szemétkedjen a hátad mögött? Nem tudom milyen típus vagy de ne legyél muja mert eltapos a "tömeg"

...Ha csak ő az egyetlen aki áskálodik aa hátad mögött akkor egyértelműen nem vagy sem büdös sem száj szagos!

2019. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
attól függ hol dolgozol, általában a fiatalabb körökben dolgozók szoktak, pl westendes dolgozók, vagy plázás helyen a kamaszok, 20on évesek ilyenek lenni, kérdezz rá mi baja van
2019. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Gyárimunka. Ő magas, vékony nő, én meg alacsony, kövér vagyok. A fizetésem kevesebb lesz, mert én nem kapok jutalmat, legalábbis nem annyit, mint ő.

Nekem semmi irigylésre méltóm nincs, csak más vagyok, mint ők.

Az asztal túloldalán kétlem egyébként, hogy érezné, ha büdös vagyok.

2019. febr. 7. 19:14
 9/15 A kérdező kommentje:

Az emberek többnyire kedveltek a munkahelyemen ezelőtt. Egy volt, egy férfi, aki nem. De ő senkit sem. Szoktam beszélgetni, van, hogy más jön oda hozzám.


Én a 20-as éveim elején, ő pedig a háromnegyede táján van. :D

Ha büdös vagyok elfogadom, csak szóljanak... ha szólnak, tudok változtatni.

2019. febr. 7. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek manapság az emberek... kibeszélnek,áskálódnak stb.. a gyári munka meg egy szükséges rossz de hogy semmiképpen sem jó az biztos! Mondd meg ennek a rosszindulatú személynek hogy ha problémája van veled akkor legyen szíves neked jelezni nem pofázni hát mögött!
2019. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!