Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves kortól lehet önkénte...

Hány éves kortól lehet önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat és a nyáriszünetben jó elfoglaltság lenne az önkénteskedés!Ezt hány éves kortól lehet csinálni?Még nem vagyok 18!!
2019. febr. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhány éves kortól. Ez nem hivatalos munka, így nincs rá életkor határ. Ha menhelyen akarsz ganajozni, akkor 10 évesen is szívesen fogadnak.
2019. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megyek veled! :D Bár én pénzt is kérnék érte, azért kaját vennem kell valamiből :/ Mire gondoltál egyébként, mit szeretnél csinálni?
2019. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akármit ami állatokkal kapcsolatos!Hozzám mondjuk semmi nincs közel mert egy kis faluban élek és legközelebb Miskolc van de az is 50km.De nem baj!Néztem az ottani állatkertet és ott úgy láttam hogy 16éves kortól lehet a menhelyet is néztem ott semmi ilyet nem írnak.
2019. febr. 17. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor felhívjuk őket én 18 vagyok azt mehetünk, de nekem fizessenek!:D Ha kajára meg az útra adnak pénzt megyek :P De tényleg amugy nagyon jófej vagy hogy ennyi idősen állatokkal szeretnél foglalkozni (többet is érnek mint egy ember). Hívd fel őket, és kérdezz ráhogy mi újság a korral!:)
2019. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben!Felhívom őket!
2019. febr. 17. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Oksa, sok sikert :) Majd mond hogy sikerült-e :P
2019. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!