Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multiknál Nektek mi a tapaszta...

Multiknál Nektek mi a tapasztalatok más irstágokból valósiakkak az együtt dolgozás?

Figyelt kérdés

TILOS a rasszizmus, ezt kérlek tartsátok tiszteletben!


Kérlek írjátok oda, hogy honnan valósi az illető és kb mennyi idős lehet.


Olyan is érdekel, ha egy csapatban voltatok, meg olyan is, hogy ha egy irodában, de külön csapatokban.


Milyen volt pl a szabadságok elosztása? A műszak cserék gyakoriak voltak?


A nunkamegosztás jó volt vagy ő többet (tehát elkapkodta a munkát, pediz dolgoztál volna)


vagy esetleg kevesebbet dolgozott?


Milyen volt úgy általában az irodában (csendesebb, hangosabb, stb).



2019. márc. 3. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztatok már együtt más nemzetiségű emberekkel, ha igen, akkor mik a tapasztalataitok velük kapcsolatban? (munkaterén) :)
2019. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
irstágokból = országok. Nem tudom, ezt miért írta át o.O
2019. márc. 3. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én osztrákokkal dolgozom. Szakmailag többnyire rendben vannak. Hülyék ugye mindenhol vannak... Sokkal szabálykövetőbbek és tekintélyelvűbbek mint mi, bár az átlag életkor is magasabb vagy 10 évvel a kinti csapatban. Valószínűleg egy magyar csapat is hasonlóan működik 40es emberekkel. Az ottani vezetőkkel így volt is pár kör, hogy milyen stílusban kéne ezt, de ne gondolj semmi igazán durvára. Én alapvetően bírom őket, jól kijövünk. Egy srácot gyűlölök a kinti irodából, mert én még embert olyan szinten semmit sem csinálni nem láttam. Mindig megoldja, hogy valaki más dolgozzon helyette, de ő nem osztrák, hanem egy kint dolgozó magyar...
2019. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már nagyon sok külföldivel dolgoztam együtt.

Igazából nem tudnék ráhúzni egy nemzetre olyat, hogy velük jó/rossz dolgozni.

A skandinávokban az a jó, hogy ők nem problémásak. Mindig keresik a kompromisszumot, nem fognak leállni veszekedni, keresztbe tenni, stb.

A magyarok között sajnos már sok olyannal találkoztam, akikkel képtelenség együtt dolgozni.

Lusták, értetlenek, buták vannak sokan. Meg kényszeres hazudozók. Nem mindenki egyáltalán. De sajnos valahogy mindig kifogom ezeket, és sajnos kevesebben vannak azok, akikkel lehet együtt dolgozni. Pedig már viszonylag sok helyen dolgoztam, és sokszor cserélődtek a kollégáim is, ha én maradtam is a helyemen. De tényleg sajnos nagyon nehéz a legtöbb emberrel, és mindig rám marad a munka, mert debileket hoznak mellém.

2019. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!