Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérted már át magad más...

Kérted már át magad más részlegre/csapatba olyan okból, hogy amúgy is többször kérnek meg besegíteni azokhoz a feladatokhoz, hogy már az eredeti feladataidban nem tudod tartani a lépést, és jobban ismered a többi feladatot, amikhez átkérnek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kollégám igen, átkérte magát így.
2019. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én most ilyen dilemmában vagyok. Felvettek valamire, de egy idő után elkezdtek átkéregetni más feladatokra, ami egyfelől jó, mert használhatom más tudásomat is, viszont amire felvettek, arra nincs annyi kapacitásom így. Szóval gondolkodom rajta, hogy nem lenne-e több értelme, hogy dedikáltan azokkal foglalkozzak inkább, mert szemmel láthatóan igény van rá. A részleg nem maradna ember nélkül ezen a feladaton, mivel van másik kolléga is ugyanebben a munkakörben, aki viszont csak ezzel foglalkozik teljes munkaidőben, így jobban bele is ásta magát.
2019. márc. 11. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem, de az étteremben, ahol dolgozom, egy kolléganőt pincérnőnek vettek fel, csak még várni kellett kicsit a poszt megüresedésére, és addig berakták segédszakácsnak. Aztán mikor eljött az idő, csak egy hetet nyomott le pincérnőként, utána inkább visszakérte magát, mert rájött, azt jobban szereti.
2019. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!