Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszerű névjegykártya készíté...

Egyszerű névjegykártya készítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Hiába próbálkoztam órák hosszan, az én informatikai tudásomat meghaladta a névjegykártya készítése.


Van egy régi mintám, de sajnos azt nem tudom megnyitni szerkesztővel.

Nagyon egyszerű névjegykártyáról lenne szó, villanyszerelő vállalkozó vagyok, középre nevem mögé szeretnék egy piros villámot, amit nem sikerült betennem illetve, hogy 3*4 névjegykártya legyen egy lapon.


Van itt aki, foglalkozik ilyennel? Küldök egy kész munkát és megtudná csinálni?

E-mailban a részleteket lerendezni?


Köszönettel.



2019. márc. 14. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Avery vagy Apli névjegykártya papírt rendelj a neten, vagy nagyobb üzletekben kapható is. Nyomtatóval lehet rá nyomtatni, aztán a perforáció mentén behajtogatod és elválnak egymástól a kártyák. Mindkettőhöz neten letölthető a sablon, amire ráírod, hogy mi legyen a kártyán.

Mindegyikhez le van írva, hogy milyen fajta nyomtatóval használható. Az egyszerűbbek lézersugarassal is. A különlegesebbek csak tintasugarassal.

2019. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:
2019. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!