Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik az informatika nagyobb...

Mik az informatika nagyobb területei ahol érdemes elkezdeni körülnézni?

Figyelt kérdés

Szemezgetek az informatikával. Van érzekem hozza es jó voltam matekbol is.

Egyetem már nem johet szoba [nincs négy évem ra], milyen területeken érdemes elindulni, milyen lehetőségek vannak? A 3Ds tervezés es modellezés erdekel leginkabb [tudom ez nem 100% informatika] de nyitott vagyok.


Azoknak a válaszára akik szerint ezt embrió allapotban PhD szinten kell tudni azok nem erdekelnek.:)


2019. márc. 16. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért nincs rá 4 éved? Még mindig jobb, mintha elvégeznél egy 2 éves okj-t, aztán egy év alatt rádöbbennél, hogy nem kapsz vele munkát.

Létetnek felsőfokú szakképzések is, ezeket főiskolán/egyetemen oktatják és rövidebb képzések, de nem adnak diplomát. Nem tudom, ezeket hogy fogadják a munkáltatók.

2019. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Okj gazdasági info minden volt társam 300fekett keres nettoba

Titok nyissa minden szaterülethez: IDEGEN NYELV

2019. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
#2 Mellette magyarul is illene tudni.
2019. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Például a szoftverfejlesztéshez NEM KELL diploma. Mármint szakirányú biztosan nem.

Nyilván előny és könnyebbség, pláne, ha beüt a világválság és nem lesz hiány szoftverfejlesztőkből sem.


Engem már hívtak is be interjúra, állásbörzén is szóba álltak velem illetve konkrétan mondták is, hogy nem gond a szakirányú diploma hiánya; már szoftverfejlesztő ismerőseim is ezen a véleményen vannak.



Nekem se akaródzik 3-4 évet tanulni esténként vagy hétvégente, a nehéz matekokra, közgázokra, fizikákra tanulni és mellette dolgozni, esetleg kevesebb pénzért, mert gyakornokként és/vagy nem 40 órában. Aztán 30 évesen kikerülni ebből és akkor elkezdeni "élni".



Persze tisztában vagyok vele, hogy rengeteg munka megtanulni programozni. Benne vagyok, úgyhogy tudom.

Sokan lemorzsolódnak már ott, hogy nincs kedvük, motivációjuk ennyit tanulni otthon.



Bocsi, Kérdező, engem a programozás része érdekel, ezért erről tudok nyilatkozni. ;)

A modellezés is érdekel, de inkább írni egy programot, amivel majd mások modelleznek.

2019. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!