Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez a fejetlenség?

Miért van ez a fejetlenség?

Figyelt kérdés
Augusztus óta új munkahelyre mentem, ahol hosszútávra terveztem. A munkába állást megelőzte egy tanfolyam és az állami vizsga. A tanfolyam idejére minimálbért kaptuk, a vizsga után már a rendes bér (195e) volt megbeszélve. A többi kollégám ezt meg is kapta, én viszont már két hónapja dolgozom és még mindig a minimálbért kapom, a főnök elmondása szerint ha meglesz a belső vizsgám akkor megkapom én is. De a többiek akkor miért kapták meg? A körülményekről nem is beszélve, a helyiségben nincs mosdó, víz, büdös van, stb.. Csak egy munkásbakancsot és egy nadrágot kaptam, valamint egy használt koszos kabátot.. Nem szégyen, ez a MÁV Zrt. Fel fogok mondani, nincs kedvem bemenni ilyen helyre dolgozni, a kollégákról nem is beszélve, csak a b***tatás megy. Éjszakás lennék, de nem fogok bemenni, nekem ehhez nincs kedvem.
2019. márc. 18. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát az "álami vizsga" megvan, egy másik, a "belső vizsga" még nincs? És a többieknek akik megkapják a rendes bért, már megvan ez az ún. "belső vizsga"?
2019. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs meg, amint munkába álltak megkapták a rendes bért, én, és 1-2 kolléga pedig nem..
2019. márc. 18. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

4 ok jut eszembe, az egyik, hogy nem mindenkinek emelnek azonnal, valakinek csak a belső vizsga után, vagy a MÁV-nak már nincs kerete nektek is emelni, vagy egészen egyszerűen ez egy behúzós ígéret volt, amit előre tudtak, hogy nem mindenkinek fog teljesülni, vagy ők nem számolnak veled hosszú távra.


Ami nonszensz az az, hogy nem tisztázzák veled korrekten a helyzetet, hanem te találgathatsz.

2019. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!