Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem drasztikusak az ilyen...

Nem drasztikusak az ilyen lépések? Tényleg célravezetőek? (Transznem kérdés)

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy transznemű nő fellépett a munkáltatójával szemben, mert az nem engedte a női öltözőben öltözni. A pert megnyerte, most már használhatja a női öltözőt, minden szép és jó.


Forrás: [link]


Szerintem ez túl gyors és drasztikus a többi nővel szemben, akik szintén azt az öltözőt használják. El kell fogadniuk, rossz érzések nélkül, hogy olyan előtt vetkőzzenek le, akit korábban férfiként ismertek. Ez szerintem elég kemény. Tudom, hogy nem betegség, tudom, hogy normális jelenség, de ezzel csak azt érték el, hogy egy csomó női dolgozó frusztráltan kezdi a napját. (Persze egyet sem ismerek, de gondolom, hogy nem mindenkinek totál megszokott ez, aki egy gyárban dolgozik) Bevallom én nem szívesen dolgoznék ott így. Szerintem a kedves hölgy, ki újonnan lépett a nők világába, szintén nem örülne, ha csípős fűszerrel adnánk neki olyan ételt, amit először kóstol.


2019. ápr. 5. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Ő igazából egy nő, aki genetikai hiba folytán született férfi testbe. Tehát igazából sosem vonzódott a nőkhöz. Így felesleges és alaptalan a frusztráció.
2019. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Helyesen járt el.
2019. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan, ahogy az első írja. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy van egy Pistánk, aki Pistának érezte magát, aztán most meg így felnőtt fejjel Sárinak és valójában bármikor bekapcsolhat nála a "kan üzemmód" - nem kukkolni megy az öltözőbe a nőket; ő női lélekkel egy férfi testbe született, dolgozott azon, hogy ezt korrigálja és szeretne nőként egy úgy élni, mint egy nő; egy nő pedig nem a férfi öltözőben öltözik.
2019. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

"It's the man's world", bébi.


Génhibas/diszfórias pasi > minden nő aki békében szeretné használni a nőknek kialakitott helyeket.


És nincs női lélek ti degenerált szexisták.

2019. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Ebben az a fura, ha lónak képzelem magam, akkor nem fog senki zabot adni nekem, és tolerálni, hogy nyerítek. Hanem elküldenek pszichiáterhez. Ha férfiként nőnek képzelem magam, akkor nem ugyanezt kellene tenni, ahelyett, hogy rávágják, hogy ez így oké.
2019. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
6: Nem vágják rá, alaposan kikérdezik, hogy miért akarja átműttetni magát. Először próbálják is lebeszélni. Van ilyen ismerősöm, onnét tudom.
2019. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Természetes a mai agybajos világban hogy vki mond vmit és akkor 100 másik alkalmazkodik ahhoz az egyhez. Abszurd.

Az a 100 vagy x nő biztos örülni fog hogy van köztük vki 1 akinek a lába között lóg vmi és úgy mehetnek zuhanyozni.

Gratula az elmebajos bíróságnak is....

2019. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
7: Mi lóg?
2019. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem szabadna hagyni.

Mi lesz a következő?

Bárki bármilyen állampolgárságot felvehet?

Gyilkosok lehhetnek rendőrök?

2019. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
9: Nem állják meg a helyüket a hasonlataid. Ő evvel senkinek nem árt, és nem is veszélyeztet senkit. Csak az unatkozók mindent felfújnak.
2019. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!