Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ad biztos megélhetést?

Mi ad biztos megélhetést?

Figyelt kérdés
Mi az a szakma vagy életforma ami biztos megélhetést ad? Vidéki élet? Egy komoly diploma?
2019. ápr. 15. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem akar egyetemre menni, mint pl én, egy szakma kitanulása egy életen át jó létet biztosít! Az országnak nagyon kellenek az igazi, igényes szakemberek. És már elég szépen emelkedik a fizetésük, főleg ha maszek!
2019. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tíz hektár föld, magvak, dió, kotlós és pár csacsi.

Ezek eltartanak akar életed végéig.

2019. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. VAgy keresett diploma, vagy pedig olyan szakma amire mindig szükség lesz és jó is tudsz lenni benne (Ácstól villanyszerelőig...)


#2: Az élelmet meg tudod termelni 10 hektáron, de pénzed nem lesz belőle. Hacsak nem eladásra termelsz zöldséget, gyümölcsöt, akkor viszont már agrármérnök diploma és komoly vállalkozás több emberrel

2019. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MLM, coach és társai.
2019. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-esnek van igaza.

Megcsináltam egy OKJ-t, és egy éven belül 3x emeltek fizetést a papír kézhez vételétől számítva. Most már nem aggódom azon, hogy egyedül tartok fenn egy normális albérletet, és azon sem, hogy nem lesz esetleg munkám. Szoktam nézni az álláshirdetéseket, mindig van valami.

Az elektronika az egy olyan irányág, ami körbeszőtte az egész életünket, szóval erre a szakmára a villanyszerelőtől a villamosmérnökig, mindig szükség lesz.

De ez csak egy a sok közül. Egy jó szakember mindig elkél, bármelyik területet is nézzük.

2019. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!