Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkalehetőség után a munkaügy...

Munkalehetőség után a munkaügyi központban lehet telefonon érdeklődni?

Figyelt kérdés
Telefonon keresztül lehet érdeklődni munkalehetőség után a helyi munkaügyiben, vagy csak személyesen? Köszönöm a segítséget!

2019. máj. 11. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:

A munkaügyi központ nem munkaerő-közvetítő, hogy betelefonálsz és majd keresnek neked vagy ajánlanak valamilyen munkát. Ilyen irányú kiszolgálást nem nagyon lehet elvárni, mivel nem ez a hivatal funkciója.

Te is rossz helyen keresel, mert a munkáltatók valamilyen apróhirdetés oldalon vagy a saját weblapon fognak felvételt hirdetni elsődlegesen.

2019. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, mert interneten is minden fenn van, amit ajánlani tudnak, kivéve a közmunkát.
2019. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rájöttem én is, hogy nem munkaerő közvetitő, csak érdekelt lehet-e avagy sem.

Köszönöm a hozzászólásokat, még ha okosat nem is írtatok.

2019. máj. 11. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Csak max azt mondják meg, hogy mikor és hova menj be.

2019. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ.
2019. máj. 11. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
ha munkanélküli vagy, akkor kiküldenek pár helyre és alá kell íratni, hogy ott jártál és bemutatni a munkaügyisnél, mert többet nem kínál munkát. amúgy direktbe nem foglalkoznak munkaerőközvetÍtéssel
2019. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább neten. Gyorsabb
2019. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk be kell menni interneten semmi nincs fent telefonon is azt mondjak menjel be. Na mindegy én bementem és kértem àllàsokrol tajekoztatót. Portàs màr adta is, sorszàm se kellett. Adott egy papirt volt rajta sok àllàs és lett is munkàm ez àltal. Szóval menj be szerintem annyit megér. Ha nem vagy beregisztràlva akkor is adnsk ilyen papirt ha van. Tanfolyamokrol is lehet kerni ilyen papirt egyebkent ha epp indulnak kepzesek.
2019. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és olyan munkàm lett ezàltal ami az interneten fent se volt. Mert én aktivan kerestem àllàst a neten és ez ott biztos hogy nem volt fent.
2019. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak közmunkalehetőség után.
2019. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!