Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dilemma: mostani biztos...

Dilemma: mostani biztos munkahely kevés emeléssel vagy új hely többért de ki tudja megtartanak-e?

Figyelt kérdés

Tehát: itt a mostani helyem innen ki nem rúgnak kb senkit akkora a hiány. Beígértek egy fix de csekélyke emelést amit ugye megkapunk biztosan.


Vagy: felvennének egy új helyre, többért de persze próbaidőre. Mely idő alatt egyik napról a másikra kidobhatnak (utána is persze bármikor...)


Dilemma: menjek vagy maradjak?


Mert a mostani hely az biztos hely meglesz 10 év múlva is. Lehet gyenge a bér de biztos a hely.


Az új hely meg ígér 1,5x annyit kapásból ami nagyon szép de ha 1 hónap múlva lapátra tesznek?


2019. jún. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a biztosnál maradnék, bár nem tudom mennyi pénzről van szó.
2019. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sose maradtam a biztosnál, amikor lehetőségem volt jobbra váltani, váltottam. Ha nem vállalok ilyen kockázatokat, akkor soha nem jutottam volna előrébb.
2019. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"amikor lehetőségem volt jobbra váltani, váltottam. "


Csak kérdés jobb-e egy oylan új hely ahonnan 1 perc alatt röpülhetek próbaidősként.

2019. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Mindenhonnan 1 perc repülni próbaidő alatt, szóval a kockázat mindenhol ugyanaz. Ha ez tényleges visszatartó erő lenne mindenki számára, akkor mindenki az első munkahelyéről menne nyugdíjba. Én viszont bízom annyira a tudásomban és a képességeimben, hogy ne gondoljam azt előre, hogy próbaidő alatt kivágnak, eddig nem is rúgtak ki sehonnan, pedig több 6 hónapos próbaidőt teljesítettem már (külföldön sok helyen 6 hónap és nem 3).
2019. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!