Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkát hogyan kereshetnék?

Diákmunkát hogyan kereshetnék?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni a nyárra diákmunkára, de sajnos az én környékemen nem nagyon találok olyan helyet ahova el tudnék menni, be mentem a rossmannba is de ott azt mondták hogy egy oldalon keresztül HA indul ott diákmunka akkor úgy tudják fel venni velem a kapcsolatot, meg probáltam regisztrálni arra az oldalra (pensum) de viszont valmiért nem fogadja el az adataimat így semminek nem tudok utána nézni.


Tudnátok nekem olyan oldalakat mondani ahol találnék diákmunkára lehetőséget? Vagy esetleg aki a pensum tagja, ők hogy tudtak adatokat meg adni?



2019. jún. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Beirod google kereső diákszövetkezet és regisztrálsz. Ennyi
2019. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezeteket kell keresni a környéken viszont azok is inkább a megyeszékhelyeken vannak jelen. Pl Meló-Diák, Pensum, Fürgediák... Stb vannak országos hálózatok, de vannak helyiek is.

Pl Sparban is vannak diákok,de inkább megyeszékhelyen a jellemző az is, Tescoban is, bár ott se kérnek mindig. Gyorséttermekben Meki, Burger King, KFC, ott is diákok vannak javarészt. Esetleg mezőgazdasági melók vannak még kukorica címére és, gyümölcsszedés.

2019. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!